RE: Těhule duben 2011

20.4.2011 (12:14) #861697 v veverikRegistrovaný uživatel rybízku: Mě s tím „a“ v porodnici taky zaskočili. Tak jsme rychle přemýšleli a víc se nám líbilo s krátkým, takže máme Beatu. Pak jsem koukala, že v kalendáři je s dlouhým.A ty ten SAB SIMPLEX dáváš prevetivně nebo jen když má už bolení? Já jsem taky četla, že […]

#861697
v veverik
Registrovaný uživatel

rybízku: Mě s tím „a“ v porodnici taky zaskočili. Tak jsme rychle přemýšleli a víc se nám líbilo s krátkým, takže máme Beatu. Pak jsem koukala, že v kalendáři je s dlouhým.
A ty ten SAB SIMPLEX dáváš prevetivně nebo jen když má už bolení? Já jsem taky četla, že je tam myslím těch 15 kapek. Ale zkusila jsem min a vždycky ji to zabralo.

Holky já už nevím co mám jist aby ji nebolelo bříško. Paradoxně ji většinou začne bolet, když jsem si opravdu jistá, že jsem nic co by ji mělo vadit nesnědla. Včera jsem na oběd měla jenom vývar a stejně ji večer bolelo bříško, tak už nevím….

Šarče, proč bychom se do Tebe měli pustit? Jsou to Tvoje prsa, Tvoje dítě a Ty by jsi trpěla. Takže myslím, že nemáme jakékoliv právo Tě za to odsuzovat.
A co se týče kloboučků, já kojim jenom přes ně.Beatka samotnou bradavku nechce vzít do pusy. Máš pravdu, že od bolesti vůbec nepomáhají, ta když se zakousne, tak to stojí za to.

Lůcco, v pátek budu držet palce, ať to máš rychle za sebou a Matýska co nejdřív v náruči 🙂

Holky ted to bude znít divně. Ale já jsem tak ráda, že nejsem jediná komu dítě nespí 🙂 Už jsem si začínala myslet, že je Beatka „divná“ ve všech knihách píšou, že novorozenec spí průměrně 20h denně, ale Bea možná tak polovinu z toho.
Co se týče režimu. Tak nevim jestli je to teda pravidelný režim, ale my kojíme pravidelně co 3-3,5h. V noci se snažím nerožínat a všechnu péči zkrátit, ani si s ní moc nepovídám. A je fakt, že jakmile ji po krmení položím do postýlky usíná.
Ted 3 noci po sobě kojím ve 22h, pak se vzbudí v 1, to chce jen vzit do ruky a vyprdět se a pak kojíme ve 3 a v 6.

verunko: Naprosto chápu Tvoji potřebu změny, jsem na tom stejně. Už si začínám připadat, že nedělám nic jiného než kojím, přebaluju a spím. Hrozně se těším až pojedeme k našim. Sice budu dělat pořád to stejné, ale bude změna prostředí:)

Nevim kdo psal, že už používá plínky 2.Je mezi 1 a 2 velký rozdíl ve velikosti? Taky jsem nad tim uvažovala, protože se mi zdá, že má někdy otlačené u třísel a to plínky nijak neutahuju. Ale mám obavy aby je zase neměla moc velké a nevytekly.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist