RE: Těhule duben 2011

18.7.2011 (10:23) #862111 AnonymHost RAduzko: My jsme pro Danču tu další autosedačku kupovali zn. Storchenmuehle, byla tenktrát v testech dobrá – myslím, že hned po Maxi Cosi, za tu dobu (necelých 6 let) je toho na trhu moře nového, takže Ti opravdu neporadím. My další kupovat nebudeme, až bude Simče malé vajíčko, tak přesedne do […]

#862111
Anonym
Host

RAduzko:

My jsme pro Danču tu další autosedačku kupovali zn. Storchenmuehle, byla tenktrát v testech dobrá – myslím, že hned po Maxi Cosi, za tu dobu (necelých 6 let) je toho na trhu moře nového, takže Ti opravdu neporadím. My další kupovat nebudeme, až bude Simče malé vajíčko, tak přesedne do té po Danulce a Danulka už bude jen na podsedáku, nejspíš. Jestli se nerozhodneme ještě koupit jednu tu Storchenmuehle, stojí necelých 5tisíc (ta má i u hlavy dobré bočnice – kvůli bočnímu nárazu).
Ad homeo-zatím žádné očkování neproběhlo, takže uvidíme příště.

Haničko:
O tom, že každá máme nějaké své přesvědčení a někdy se shodneme s pár holkama s diskuze tak je to o tom, co je nám názorově nejbližší. Tak jako třeba Ty, Ivetka a Šárka.
Já jsem třeba na FCB vůbec nenarážela na to, že by některá byť názorově odlišná je špatná matka. Mohlo to tak vyznět, ale to je právě jak už tu někdo psal než jsme porodily, že v jedné či pár větách něco napíšeme a virtuálně si to druhá diskutující může vyložit jinak než to bylo myšleno. Takže bych to vůbec nenafukovala. A je každého věc, zda si někoho odebere z přátel.

Já brala toto také jako odreagování, výměnu zkušeností a před porodem jste se tu do mne také pustily, stejně jako do Maji a Barušky, které přestaly přispívat. Já nejsem konfliktní typ a když si přečtu něco co není pravda a snažím se na FCB vysvětlit a obhájit tak na mne zase jen někdo útočí a to opravdu nemám zapotřebí. Mám v životě důležitější starosti, než se handrkovat o slovíčko s někým, kdo nepřipustí jiný názor a za to stejné ho odsuzuje!

Holky přeji vašim mimčům jen zdravíčko, ať prospívají zdárně a dělají vám jen radost a loučím se tu s ostatními, se kterými jsem tu ráda „povídala“. Je mi líto, že se to tu opět takto vyhrotilo, na druhou stranu nemám pocit že bych to tak chtěla záměrně způsobit.

Nemůžu za vztahovačnost některých…bohužel či bohudík.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist