RE: Těhule duben 2011

9.1.2011 (16:12) #859962 AnonymHost Evíku, my nedáváme sirup na teplotu – ale klasický Paralen – tabletu rozdrcenou, sirupy už Danča nechce pozřít. Jen vidí nějaký sirup, tak se jí zvedá žaludek. Spíš jsme dávali Nurofen čípky do zadečku a u toho už protestuje taky. V záloze vždy máme tvaroh v lednici a dáváme do ponožek, […]

#859962
Anonym
Host

Evíku, my nedáváme sirup na teplotu – ale klasický Paralen – tabletu rozdrcenou, sirupy už Danča nechce pozřít. Jen vidí nějaký sirup, tak se jí zvedá žaludek. Spíš jsme dávali Nurofen čípky do zadečku a u toho už protestuje taky. V záloze vždy máme tvaroh v lednici a dáváme do ponožek, to nám taky hodně zabírá na teplotu.
S tou radou ohledně oušek – my nemůžeme experimentovat, neboť je Danulka implantovaná – má v levém oušku kochleární implantát a nemůže riskovat, takže my musíme okamžitě při vysokých teplotách a stěžování si na bolest v oušku vystartovat na pohotovost, pokud je už zánět tak musíme jet na píchání do FN v Motole v PRaze, kde to Danče píchají pod narkozou a mikroskopem, aby se nenarušila činnost toho kochleárního implantátu. Zajímavé je, že Danča tyto potíže neměla až do operace, naopak po operaci jí začaly ouška zlobit. A rok po operaci jsme jí nechali očkovat vakcínou Synflorix proti pneumokokům. Přesně rok po operaci jsme právě byly s akutním zánětem středního ucha hospitalizovány na 14 dní v Motole přes Velikonoce, Danča dostávala nejsilnější antibiotika v kapačkách:( . Přitom pak nezjistili jaký prevít jí to způsobit /myslím jaká bakterie/. No takže my si nemůžeme dovolit experimentovat, toto nám bylo výslovně zakázáno. Ani třeba na dohojování někde doporučované horské sluníčko a tak. Holt to je daň za to, že Danulka může díky tomu implantátku slyšet. Prostě bolest v ouškách je pro nás taková noční můra. Ono píchání bubínku bolí jako čert i normálně, ale představa další narkozy a kapaček to je prostě pro mě hrozný horor. Danča už si těch narkoz v životě užila dost a špitálu taky. Ale jinak díky za radu, už mi to říkalo hodně maminek a babiček…jen u nás to prostě nejde.

Já jsem taková nijaká, nejradši bych si schrupla, ale nemůžu nějak usnout, tak jen čajíčkuju, odpočívám. Ve středu jdu do poradny, už se těším, doufám, že to dopadne dobře s nálezem a Dr. mě pochválí. Váha stále tak nějak postejná 10 kg nahoře.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist