RE: Těhule duben 2011

15.3.2011 (19:49) #861233 AnonymHost Zdarec baby, tak jsem byla dnes poprvé v porodnici a mišutka je otočená. Musela teď v tom 36. týdnu. No ale včil já nevím, jestli mám mít radost nebo ne. 🙂 Už jsem byla připravená na císaře a vzhledem k tomu, že má teď 3,10 kg a máme před sebou přesně […]

#861233
Anonym
Host

Zdarec baby, tak jsem byla dnes poprvé v porodnici a mišutka je otočená. Musela teď v tom 36. týdnu. No ale včil já nevím, jestli mám mít radost nebo ne. 🙂 Už jsem byla připravená na císaře a vzhledem k tomu, že má teď 3,10 kg a máme před sebou přesně 4 týdny… Kurňa to snad ne, to bude takovej malej malamutík. A začínám pít maliník ve velkým a lněné semínko jíst po pytlech. Ivi, jinak tam byl moc milý personál. Příjemná doktorka, ale teda že by byla nějaká šetrná. 🙂 I dnes trochu krvácím po jejím zásahu. Tak snad budeme spokojený.
Hruštičko, ani nemluv o těch škrtech. Už před měsícem se tady v Brně u nejvyššího soudu o tom jednalo. My to prostě odserem. Já to ani nemůžu číst. A ty svině černý když vidím kolem sebe na ulici… Tfuj. Evi, myslím, že z nás tady snad nikdo nedostane porodné. Myslím teda prvorodičky, my ostatní můžem jít rovnou na trávu. Ale tak moje chyba, měla jsem si 14 let schovávat věci po prvním dítěti, že jo, jak radí moudré hlavy. Jsme moc bohatí pro náš stát. Ale ta Milinka mě teda překvapila. Kdo jiný to má dostat, než rodina, která má dvojčata a invalidního jednoho rodiče??? No jo, vyjde o pár korun příjem jinak, nevejdou se do limitu a je po ptákách. :@
Veveríku, myslím, že ty přídavky fakt taky ne. Taky jsem si to zkoušela počítat. Ale bere se příjem za poslední rok, což většina z nás pracovala. Je potřeba rok počkat, kdy budeme na mateřské a potom to vypočítat znovu, to by nějaká stovka být mohla. Jinak na veškeré dávky se počítá příjem prostě ze zaměstnání, nebo jakýkoliv jiný, ale bez dávek, i alimenty se tam počítají.
Ivi, neplač, už čtu. 🙂 Já jsem z toho WC taky hned šla, valili jsme na šalinu, od nás nemá cenu jezdit autem. V pátek nevím. Nicolas má zas skoro 40 teploty od včera, a to mají jarní prázdniny. 🙁 Chrchle jak tuberák nad hrobem, tak doufám, že nás nenakazí. Zatím bez ATB, letos už jedny měl.
Jak některé píšete, že je to fyzicky už náročný, tak já se tak cítím už několik týdnů. Je fakt, že mám taky velký břicho jak Rybízek. Ale celkově ty ruce, nohy, bušení. I se mě dnes doktorka ptala v porodnici, jestli jsem měla větší břicho celou dobu těhotenství. Tak nevím, co tím myslela, nic konkrétního neřekla.
Holky a kdo teda poctivě provádí masáž hráze? 😀
Jo teď čtu, že jste se bavily o tom porodným s těma příjmama.No ale na jiné dávky se určitě počítá jen příjem z práce, pracáku a tak.
Evíku, co to máte za úču? Já si teda nemůžu stěžovat. Tam kde Nick chodí do školy, jsou všichni fajn. Od učitelů až po ředitele. Praktikuje se u nich daltonské vyučování a je to celkově pohodový. Jsem myslela, že takový ty schválnosti mezi rodiči a učiteli už ani nejsou.
Tak se mějte všechny krásně. Já bych nebyla proti, kdyby náš malamutík už vylezl. 😀

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist