RE: Těhule duben 2011

13.1.2011 (15:15) #860055 h Hrusticka206Registrovaný uživatel Majo, tak to mame fakt podobné s tím bydlením:) Jsem na to zvědavá, chceme pak tak třeba to roka pryč z „ložnice“, že tam bude fakt jen dětský pokoj a my budeme přespávat v obýváku. Veveříku, koukala jsem na odkazy, jak si předtím posílala. Super věcičky si pořídila. Mamka […]

#860055
h Hrusticka206
Registrovaný uživatel

Majo, tak to mame fakt podobné s tím bydlením:) Jsem na to zvědavá, chceme pak tak třeba to roka pryč z „ložnice“, že tam bude fakt jen dětský pokoj a my budeme přespávat v obýváku.

Veveříku, koukala jsem na odkazy, jak si předtím posílala. Super věcičky si pořídila. Mamka mi práve včera poslala odkaz na jeden přístroj, tak jsem uvažovala, že ho možná koupíme…jde zapojit i do auta. Půl rodiny máme na Moravě, kam teda moc nejezdíme kvůli vzdálenosti, ale i k našim na chalupu je do 25Okm, takže pak na příkrmy by to bylo super.
POslala bys mi odkaz na ten wellnes na Slovensku? Uvažujeme taky o Slovensku, jeden „ranč“ se nám líbí a já nidky v Tatrách nebyla. Hlavně si říkám, je to blízko a kdyby člověk musel k doktorvi, tak rozumí. Anglicky se sice s manželem domluvíme, ale spoléhat se na to, že třeba doktor v zahraničí bude umět názvy a my jim budeme rozumět bych se trochu bála:)

Jinak chceme zakládat s manželem neziskovku, právě na rozšíření znalosti jazyků na Karlovarsku…tak až tady poklidíme po malování předsíně a doděláme „zbytky“, vrhnu se pořádně na pročítání stanov a vytváření:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist