RE: Těhule duben 2011

13.1.2011 (15:31) #860056 AnonymHost Ahoj holky, já vás tedy obdivuji s těmi nákupy ohřívačů a sterilizátorů…já to nikdy nepoužila u Danulky a nepořizuji si to ani teď pro druhé mimi.Uvidíme jak to půjde s kojením a podle toho se zařídíme, ale rozhodně bych asi nepořizovala ohřívač, co vím kamarádky se všeho dost brzy zbavovaly, že […]

#860056
Anonym
Host

Ahoj holky, já vás tedy obdivuji s těmi nákupy ohřívačů a sterilizátorů…já to nikdy nepoužila u Danulky a nepořizuji si to ani teď pro druhé mimi.
Uvidíme jak to půjde s kojením a podle toho se zařídíme, ale rozhodně bych asi nepořizovala ohřívač, co vím kamarádky se všeho dost brzy zbavovaly, že to nepoužívaly…
A v mikrovlnce se snažím neohřívat ani pro nás – myslím, že to kdovíjak zdravé není, prý to dost ovliňuje kvalitu ohřívaného pokrku. Vůbec pro děti to prý není nic vhodného:S . Snad vás tím neovlivním, jen píšu svůj názor..
Vím, že kamarádky když přišly na návštěvu a připravovaly si u nás třebas Nutrilon pro prcky, tak měly malou termosku s vodou, takže z domova převařenou, nechaly si to ohřát v mikrovlnce a připravily si tak dávku mlíčka. No já na to koukala, protože s tím fakt zkušenost nemám – Danča po odstavení náhrady mat.mléka odmítla.

Na dovču hlavně z kraje léta bych se s malým mimčem bála, Dr. doporučují cesty delší až po prvním očkování Hexa vakcínou, která je myslím na 3 měsících. Ale moře s 1/2 ročním už možná by i šlo, je to na každém.
My rozhodně dalekou cestu k moři neplánujeme – budeme pokračovat v rekonstrukci, takže bazén na zahradě to jistí a max. týden v Českém ráji na boudě u prarodičů, nebo na chalupě u sestry, kde je lepší zázemí.
Jak se potom už přemýšlí, aby v daném místě bylo aspoň zdravotní středisko – tak to když někam frčíme tak to si vždy taky zjišťuji kvůli Danulce, jak má ten implantát, tak kdyby něco…člověk nikdy neví co ho na dovče překvapí (my třeba při posl. dovče u moře potřebovali 2* navštívit Dr., poprvé když Danču něco poštípalo tak hrozně na oční víčko, že měla hrozně nateklé, sice jsme byli vybavení Fenistilem kapkami, ale potřebovala i mastikču a podruhý když Danču popálila sasanka v moři, to bylo taky o nervy…ale pomohli nám tam a ani jsme nic neplatili, stačilo ta klasická modrá kartička od VZP – i když jsme byli připojištění, ani za ty preparáty v lékárně po nás nic nechtěli – to už se tady platil regulační poplatek, tak nás ty návštěvy tamních lékařů vyšly vlastně levněji, než by tomu bylo u nás). Domluvili jsme se anglicky – bylo to v Chorvatsku.

Hruštičko, to smekám – založení neziskovky na rozšíření znalosti jazyků na Karlovarsku…tak ať to dobře dopadne a povede se vám to rozjet.

Tak se loučím, zase juknu když bude čásek, co se tu probírá:O .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist