RE: Těhule duben 2011

17.1.2011 (11:30) #860120 AnonymHost Ahoj děvčátka! Tak jsem zvládla téměř vše vyřídit po úřadech a na bance. Jen jsem si jaksi zapomněla vzít rodný list Danulky jak jsem šla vyřizovat nahlášení trvalého pobytu a žádost o novou občanku:@ , tak tam kolem poledne půjdu ještě jednou, než vyrazím vyzvednout cárorku ze školky. Ať to mám […]

#860120
Anonym
Host

Ahoj děvčátka!

Tak jsem zvládla téměř vše vyřídit po úřadech a na bance. Jen jsem si jaksi zapomněla vzít rodný list Danulky jak jsem šla vyřizovat nahlášení trvalého pobytu a žádost o novou občanku:@ , tak tam kolem poledne půjdu ještě jednou, než vyrazím vyzvednout cárorku ze školky. Ať to mám za sebou.
Fotky stojí už 170Kč- průkazový to je síla, já žila v představě že je to kolem 100:S . Jsem asi z levnýho kraje (no naposledy jsem si nechávala před 7 lety dělat občanku po svatbě takže to prostě vylezlo takhle…). No hlavně že už jsem nahlášená trvale bytem tady ve městě kvůli tomu zápisu, co bude v 1. polovině února. Aby pak nedělali problémy i když tam vlastně půjdem jen formálně vyřídit žádost o odklad.

Vzpomněla jsem si na Evíka, že zrovna má to rozvodový stání. Doufám, že jim to nekomplikovali a rozvedli je rychle. I tak to je jistě nápor na nervy.

Káťo u nás je krásně už druhý den, ale jak mělo být pár stupňů nad 0, tak se zase sekli, ráno mrzlo fest. Smekalo to taky dost tak si musím dávat majzla, když ráno odvádím Danulku do školky, nejvíc to smeká na přechodech hrůza.

Ve městě jsem skákla do sekáče jen tak mrknout co tam mají už jsem tam asi rok nebyla. A pokud budu potřebovat ještě nějaký věcičky, tak tam asi zavítám a dokoupím, mají i pěkný polodupačky – po pár korunách. Ale včera mi tu tchyně nechala tašku s dalšíma věcičkama, taky už nošenýma, ale jsou krásný – neutrální barvy a kamarádka mi má taky brzy přivézt tašky ať se tím prohrábnu, co by se nám hodilo. Má i klučičí po starším – Kryštůfkovi a něco už je malé i Jůlince. Tak nového už asi nebudu pořizovat nic, to až se mimísek narodí tak jen když bude akutně něco zapotřebí.
Musím teď pošetřit korunky, protože ještě není vyřízený ten prodloužený rodičovský příspěvěk – dnes jsem byla v kanceláři posudkové lékařky – nesla jsem tam jednu potřebnou zprávu od ORL lékařky a sekretářka mi řekla, že už to je asi nejspíš od nich pryč dole na Úřadě práce, ale konečný verdikt neví, tak se tam musím znova tarabit zač. př. týdne. Končí mi to 31.1. tak abych za únor v březnu nesplakala, že mi nic na účet nepřišlo:( . V případě, že to nestihnou tak s tím nic nezmůžu, v případě že mi to zamítnou musím se registrovat kvůli 2 měsícům na Úřadě práce jako nezaměstnaná a až se mimi narodí, tak budu mít tu rodičovskou na mimčo. Ach jo, tohle lítání už mě nebaví.
A to jsem někde asi nejspíš na pohotovosti vytrousila Dančinu průkazku VZP, tak musím i tam zajít pro novou. No za neopatrnost se holt platí…

Tak se holčinky mějte, krásný den a ať máte samé dobré zprávy od Dr. z poradny!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist