RE: Těhule duben 2011

6.3.2011 (20:11) #861094 AnonymHost Andy to je mi líto s dědečkem, přijmi upřímnou soustrast!Se jménem to je od Tebe moc hezké, že o tom takto přemýšlíš…je to na zvážení – když jste sice malé v bříšku říkali Sabinko, ale ještě není na světě, tak v tom mít zmatek jistě nebude pokud se rozhodnete nakonec pro […]

#861094
Anonym
Host

Andy to je mi líto s dědečkem, přijmi upřímnou soustrast!
Se jménem to je od Tebe moc hezké, že o tom takto přemýšlíš…je to na zvážení – když jste sice malé v bříšku říkali Sabinko, ale ještě není na světě, tak v tom mít zmatek jistě nebude pokud se rozhodnete nakonec pro Nikolku.
U nás to bylo s úrmrtím dědečka – než se narodila Danulka. Sice ne takhle krátce před porodem, právě před početím. Děda zemřel koncem března, já v květnu zjistila že čekáme miminko. A teď bydlíme v domku, kde děda s babičkou žili a dáváme ho postupně do kupy. Děda si to prý vždycky přál (i když já z toho nebyla moc ze začátku nadšená, protože mi bylo jasné jak to bude moc náročné). Manžel taky ze začátku jak truchlil, tak ten nápad se sem přestěhovat zavrhoval. Nakonec názor změnil (to když nám začínalo být v minulém bytečku těsno – bydleli jsme v podkroví obytná plocha cca 49m2), přepažili jsme si to tam, aby byla oddělená aspoň ložnice když manžel směnuje. No a teď bydlíme v domku už 3.rokem a je stále co dělat…
No nějak jsem odběhla myšlenkami k minulosti…Pozítří na vás budu myslet ať to co nejlépe zvládnete!

Verunko,
s těma výkyvama nálady to mám podobně, minulý týden jsem si v tom taky „čvachtala“, ale je už líp. Taky se Ti to zlepší uvidíš! Mě tedy pomohlo, že jsem upustila trochu páry a taky si poplakala, nějak ty emoce se uvolnily a opravdu už jsem zase taková srovnanější.
Jsi šikula s tou postýlkou! To já bych nezvládla ani náhodou! Jsem ráda, že obstarám domácnost, včera jsem si dožehlila výbavičku do cca 3 měsíců a už je to pěkně všechno naskládáno v komodě. Ložnici mi manžel slíbil, že domaluje příští víkend, tak pak asi přijde tchyně uklízet, nabídla se tak toho využiju. Já už šůrovat ve velkým nezvládám, jen takový ten lehčí úklid. No moje mamka taky přiloží prý ruku k dílu (ale tý už je o 15roků víc jak tchyni, tak po ní toho tolik ani nechci). S manželem, ještě se to třeba u vás změní až se miminko narodí.
Můj manžel kvůli fin. situaci po narození Danči měl vedlejšák – jezdil jako instruktor v autoškole a když viděl, že je toho na mně moc, tak bral méně hodin až to úplně utnul. Zase nechtěl penízky za každou cenu, pak se začalo připravovat tady bydlení v domku, tak to ani časově nešlo při jeho 3-směnném provozu v práci. Tak snad se Ti ulevilo, pustila sis nějakou pěknou muziku a je Ti už na duši lépe:) !

Přeji hezký večer, zítra začíná další týden děvčátka to se nám to vskutku krátí! POhodu miminkům, pohlaďte broučky přes bříško a klidnou dobrou noc!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist