RE: Těhule duben 2011

26.8.2010 (11:48) #858480 m NeliskaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, tak já se ozývám po dlouhé náročné době a možná tímto uklidním mnoho dalších:Moje první kontrola byla před 14ti dny 5+3, kdy Dr. jen konstatovala, že těhu jsem, ale nic tam nevidí, tak uvidíme do příštího týdne a ještě zakroutila hlavou, takže já domu přijela úplně uřvaná, […]

#858480
m Neliska
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, tak já se ozývám po dlouhé náročné době a možná tímto uklidním mnoho dalších:
Moje první kontrola byla před 14ti dny 5+3, kdy Dr. jen konstatovala, že těhu jsem, ale nic tam nevidí, tak uvidíme do příštího týdne a ještě zakroutila hlavou, takže já domu přijela úplně uřvaná, co se děje.
Druhá kontrola 6+3, kdy už mělo být vidět srdíčko a Dr. že se to vyvíjí, ale strašně pomalu, že je to MALÉ těhu a když se to do příštího týdne nezlepší další úterý jdu na revizi, že se to nevyvíjí, a napsala mi doporučení do nemocnice, že kdybych začala krvácet, takže mám jet rovnou tam na pohotovost, tak si asi umíte představit jak mi bylo, celý týden uřvaná – no nepřála bych to nikomu.
Třetí kontrola včera 7+5, Dr. mě přivítala s tím: Jo to vy ta s tím MALÝM!! těhotenstvím, no tak pojďte a to jsme se domlouvali na to úterý do té nemocnice, že jo??……….No na tohle jsem jí fakt nemohla nic říct, na UZ srdíčko krásně tlouklo, a Dr. že se to teda vyvíjí, ale ještě počkáme a uvidíme a poslala mě domů, když jsem to volala manželovi, tak ten už se naštval a poslal mě ještě ten den k jednomu známýmu doktoru a ten mi řekl: Je to normální vitální těhotenství, jen týden zpoždění, ale to ještě dožene, podívejte se jak se má čile k světu a ukázal mi bijící srdíčko jak tluče jak o závod a říkal že mám být v klidu a že to moje Dr. asi nějak unáhlila a mám příjít až v říjnu.
Tak to sem píšu proto, že se těhule moje opravdu nestresujte jako já doteď, klidně změňte doktora, a když je Vám dobře, tak to dobré je. A hlavně jak mi včera řekl nový Dr. každé miminko se vyvíjí jinak, má jiný čas, a to až v rozmezí 2-3 týdnů, nechte ho, ať si sám zvolí, kdy začne růst, kdy zase trochu zpomalí, takže buďme v klidu a nesledujme TABULKY, je to příroda a ne program.
Píšu to pro ty z vás, aby jste neprožili, to co já, protože je to zbytečné 😀

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist