RE: Těhule duben 2011

13.2.2011 (20:54) #860659 h Hrusticka206Registrovaný uživatel Ahoj těhulky:) Rybízku,s oblečením mi podle počtu přijde,že toho máš dost,ale já žádné zkušenosti nemám…jen tak co si matně vzpomínám,co jsem různě četla za tipy,kolik čeho,tak mi přijde,že toho máš dost. Já ještě neprala,chystám se v týdnu. Hlavně že má člověk základ a přesně, jak bylo řečeno, kdyby bylo […]

#860659
h Hrusticka206
Registrovaný uživatel

Ahoj těhulky:)

Rybízku,s oblečením mi podle počtu přijde,že toho máš dost,ale já žádné zkušenosti nemám…jen tak co si matně vzpomínám,co jsem různě četla za tipy,kolik čeho,tak mi přijde,že toho máš dost. Já ještě neprala,chystám se v týdnu. Hlavně že má člověk základ a přesně, jak bylo řečeno, kdyby bylo něco třeba,dnes není problém cokoliv dokoupit:)

Cuco,pěkně to máš naplánované:) a vždyť taky jo:D Jen ať se pak vrátíte pěkně do udělaného.Vyměníte místo a to taky člověka provětrá…mám to ráda,jak člověk změní prostředí na chvíli a jakoby načerpá nový vzduch…vždycky dobré vyjet ze stereotypu:)

Co se týká návštěv…teda holky nezávidím,že chce nakýblovat někdo k nemocné domů nebo tahat těhotnou k nedoléčeným případům, je to hrozně neohleduplný:( naštěstí tohle neřeším. Ale když se mi nějaká návštěva nezdá,tak se taky neumím moc přetvařovat.
Ale pro pobavení vám povím o našem kamarádovi,který prý psal manželovi včera,že by se nějak k večeru stavil…ale to já ani nevěděla:) a po osmé hodině zvonek – já v županu,manža ve sprše – a ten kamarád prý: “ To jsem já, cinkni mi“.Já byla u toho sluchátka jak opařená, že se ani nezeptá,jestli neruší nebo něco a že hned bez okolků,abych mu otevřela,když ani není ohlášený.Tak jsem mu teda oznámila,že jsem v županu a Radim ve sprše:) Teda příjmené mi to nebylo,nemám tyhle situace ráda,že člověk musí někoho natvrdo vyhodit,ale co se dá dělat.
Prostě nechápu,jak si někdo myslí,že nikdy přece neruší:) Už se mi to u něj jednou stalo…jak jsem doma,tak asi v půl desáté ráno zvonek a já v županu a s umytými vlasy a koukám na něj,jestli něco třeba nese Radimovi a on že je, že si myslel,že by se za mnou stavil… No tohle já prostě nikdy nepochopím:D Doufám,že máte někdo taky takové kamarády:D 😀

Díky moc za odkaz na masás,mrknu na to a i na ty hometopatika…ještě jsem nidky žádné neměla,ale obecně proti tomu nic nemám…nezajímala jsem se o to nijak,ale věci na přírodní bázi lepší než chemické,tak to aspoň zkouknu.

Pěkný večeeer 🙂

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist