RE: Těhule duben 2011

17.2.2011 (11:38) #860730 h Hrusticka206Registrovaný uživatel Ahoooj holky, to my včera měly návštěvu,tak jsme ani web večer nezkoušela:) Donesly červené vínečko,tak jsem měla radost,že je červené a můžu si troch dát:) Jinak teda je to síla…snad Verunku brzo pustí! Co vy provádíte holky, mě skoro začíná připadat nenormální,že mě nic takového není, když polovina z […]

#860730
h Hrusticka206
Registrovaný uživatel

Ahoooj holky,

to my včera měly návštěvu,tak jsme ani web večer nezkoušela:) Donesly červené vínečko,tak jsem měla radost,že je červené a můžu si troch dát:)

Jinak teda je to síla…snad Verunku brzo pustí! Co vy provádíte holky, mě skoro začíná připadat nenormální,že mě nic takového není, když polovina z vás lítá po doktorech – v reálu mi to tak teda naštěstí nepřipadá 🙂 🙂 . Hlavně že jste všechny nakonec docela dobré a jste doma, krom Verunky.
JJ, Rybízku, když tě může nechta hodinu v čekárně, tak to ti pak ani nemůže říct, že by to bylo nějak extra vážné.Je to stejně zvláštní přístup doktorky:S
To jsem zvědavá na barvu skříně, snad objevíš tu stejnou…tohle je vždycky trochu komplikovaný to odhadnout co nejpodobnější.

My jdem dneska s Radimem do Spořitelny, protože tam má zřízení inkaso, který zřádily nějak blbě a má kvůli tomu penále..takže doufám,že odejdeme s tím,že inkaso zprovzní a zapltí i to penále, ze který můžou!!!:@ Není to moc, ale i kdyby to bylo pár kaček, ať si to užijou a mají s tím trable,když kvůli nim člověk nemá klid.
A já doufám,že mi už vydali novou kartu k účtu se správným jménem – jojo, je fakt možné, že mi dali po roce kartu se starým jménem, člověk nechápe…logicky už by to v tom systému ani neměli mít kde vzít, když výpisy chodí na správnou adresu i jméno:^)

Jdu se zušlechtit,ať pak můžu vyrazit ven 🙂

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist