RE: Těhule duben 2011

19.2.2011 (10:21) #860775 AnonymHost Ahoj děvčátka! Tak jsem dočetla vaše večerní a noční příspěvky a taky se nasmála. Rybízek to s tou Agátou vždy tak trefně pojmenuje (chytrá jak rádio Jerevan apod.:D ). My jsme teď balily s Danulkou batůžek k babičce a dědovi, za chvíli manžel odveze malou na víkend.Já jsem včera vytáhla z […]

#860775
Anonym
Host

Ahoj děvčátka!

Tak jsem dočetla vaše večerní a noční příspěvky a taky se nasmála. Rybízek to s tou Agátou vždy tak trefně pojmenuje (chytrá jak rádio Jerevan apod.:D ).

My jsme teď balily s Danulkou batůžek k babičce a dědovi, za chvíli manžel odveze malou na víkend.
Já jsem včera vytáhla z mrazáku špatný maso(místo pečeně naporcovaný vepř.řízky, tak manžel ještě stejně jede do obchodu tak koupí pečeni znovu). A to bylo maso označený, ale já ho vyndávala rozespalá, když Danča usnula já zabrala taky a a jen jsem pak šla vyndat to maso a ráno bylo překvápko.

Rybízku, oslava bude až dnes odpo, někdo bere i děti, kdo neměl hlídání, tak bude veselo.
Ale pár lidiček nedorazí, protože se léčí. NO já jdu dělat ty šneky z listového těsta, pak budu po obědě chvilku odpočívat a po 14.hodině to u nás propukne! Bude to asi poslední sešlost před porodem, pak se všichni sejdou kromě mě až budou zapíjet miminko. Já jsem nebyla asi na 3 posledních, buď nebylo hlídání pro DAnču, nebo jsem už byla těhotná. Dneska si připiju s přáteli asi náprstkem červenýho vína, už jsem neměla ani nepamatuji.

Tak děvčátka přeji všem pohodový víkendík, miminka ať jsou v bříškách hodná.
A kdo může ať vyřídí tam nahoře, že už si ty sněhový přeháňky má nechat na příští zejmu jo….už toho bylo dost!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist