RE: Těhule duben 2011

21.2.2011 (16:27) #860825 AnonymHost Hruštičko, já koukala že ta sleva je sice na ty newborn, ale tak jsou označené jak 1 tak 2, pak už mají jiný obal (nebo jsem ani v tom provedení s organickou bavlnou neviděla). Takže bych prostě čapla z regálu ty 2 – 2 balíky a sleva by na ně měla […]

#860825
Anonym
Host

Hruštičko, já koukala že ta sleva je sice na ty newborn, ale tak jsou označené jak 1 tak 2, pak už mají jiný obal (nebo jsem ani v tom provedení s organickou bavlnou neviděla). Takže bych prostě čapla z regálu ty 2 – 2 balíky a sleva by na ně měla být tím pádem 199Kč – balík by pak vyšel každý na 150Kč. A to se mi už zdá jako zajímavá cena:) . Kdyby to bylo jen na 1 tak už to asi nevyužiju…neboť mám koupený ty Pampers.

Julie je krásné jméno, jak víš Hruštičko – tak má kamarádka Lucka ho dala malé a hrozně se mi líbí. Navíc mají prvorozeného Kryštofa, to je taky moc hezký jméno pro klučíka. Moje kamarádky mají samá hezká jména dětiček – Vojtíšek, Daneček, Matýsek, Tadeášek, Štěpánek…není jedno jméno, které by se mi nelíbilo…jiná kamarádka má 2 holčiny a první je Karolínka a druhá Sofinka. Taky super. Z holčičích od kamarádek ještě Nela, Adélka. Ale převahu mají kluci:D .
No jsem opravdu už zvědavá na nás, co se nám nakonec narodí – zda kluk jak pořád tvrdí taťulda. Já si netroufám tipovat, vím jak to bylo u Danči, taky jsem myslela že to bude kluk a ejhle – skoro 4-kilová holka.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist