RE: Těhule duben 2011

21.2.2011 (21:42) #860838 v veverikRegistrovaný uživatel Teda holky Vy jste mi zase daly s těma jménama. Pořád nejsem rozhodnuta a Vy mě ještě takhle vic rozhodíte. Teď to samozřejmě nemyslím nijak zle, jsem ráda za každý Váš názor a ráda si je přečtu:) Já mám v nočním stolku kalendář, každý večer ho projíždím, zachvilku ho […]

#860838
v veverik
Registrovaný uživatel

Teda holky Vy jste mi zase daly s těma jménama. Pořád nejsem rozhodnuta a Vy mě ještě takhle vic rozhodíte. Teď to samozřejmě nemyslím nijak zle, jsem ráda za každý Váš názor a ráda si je přečtu:)
Já mám v nočním stolku kalendář, každý večer ho projíždím, zachvilku ho nejspíš budu znát celý nazpaměť, Michal když vidí, že otevírám šuplík, tak už se mu ježí všechny chlupy. Takže asi si dovedete představit co bude následovat až teď vypnu PC, půjdu nahoru a ulehnu do postele:P

Rybízku: Ty jsi kupovala vložky do porodnice v Tescu a jaké? Já jsem dneska byla v DM a chtěla jsem koupit ty s tulipánem, ale neměli je tam. Zitra se chystám do Tety, tam by prý měli mít taky nějaké do porodnice.
Jinak jsem si koupila ty jednorázové kalhotky JESSA a celkem mě překvapily, čekala jsem, že budou vypadat příšerně,ale není to zase taková hrůza, teď jen aby držely.

To je hezké jak se Tvůj manžel chová ke Karolínce. Michal taky na Elinku nedá dopustit, pořád s ní blbne, mazlí se, opakuje ji co všechno je jeho atd. Jenže čím víc se blíží narození našeho dítěte tím větší mám strach, že pro něj bude vždycky na prvním místě Eli a možná až potom naše dítě. Třeba pokojíčku neřekne pokojíček i když se o tom bavíme v souvislosti s naší malou, ale říká u elinky..

Leni moc hezky jsi to napsala o těch jménech. Koukám, že jsme na tom dost podobně, taky je mezi námi dost velký věkový rozdíl.
Haňulko neříkej, že Ty taky koním převařuješ lněné semínko. Na nás vždycky koukali v maštali jak na blázny, když jsme Dontíkovi dělali véču s lněným semínkem:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist