RE: Těhule duben 2011

23.2.2011 (10:11) #860886 AnonymHost Uf, tak jsem dala dohromady soupisku faktur – kvůli dokladování čerpání úvěru ze st.spoření a ještě to zavezu na pobočku ČMSS! Doufám, že jsem nic neduplikovala, tak že už nás nebudou otravovat.Už jsem to chtěla udělat v lednu, zase se to odsunulo tak dnes ráno jsem si na to sedla po […]

#860886
Anonym
Host

Uf, tak jsem dala dohromady soupisku faktur – kvůli dokladování čerpání úvěru ze st.spoření a ještě to zavezu na pobočku ČMSS! Doufám, že jsem nic neduplikovala, tak že už nás nebudou otravovat.
Už jsem to chtěla udělat v lednu, zase se to odsunulo tak dnes ráno jsem si na to sedla po odjezdu zbylých členů rodiny a je to hotové!

Taky jsem si volala na OSSZ kvůli té mateřské co mám za resty když přecházím z rodičáku na tu mateřskou a prý resty nemám, účetní podala tu žádost vše je v pořádku, zač. března mám čekat penízky na účtu a jakmile přijdou – tak mám na sociálce – kde jsem žádala o rodičovák na Danču vyplnit formulář o zrušení, s tím asi pošlu pak na OSSZ manžela, tam mi vyplní výměr kolik mám na den a podle toho si pak budu moct vybrat tu variantu (u mě jasná volba 3-letá)rodičováku na miminko. Uf tak další věc z krku.
Manžel chtěl včera vyplnit daňový přiznání, ale hned v začátku si všiml že si vyzvedl špatný formulář:( , místo pro fyzické osoby si vzal pro právnický, tak musí vzít nové formuláře a vyplnit a chtěl by to dnes podat (to nevím nevím zda stihne, když se vrátí z Prahy později odpoledne, ale nechtěla jsem mu brát iluze). No v pondělí je posledního, tak to tam ještě má šanci donést, navíc nejde v pondělí do práce, mají ponížení výroby, tak dali zaměstnancům volno (tedy spíš si musí vybrat starou dovču).

Lennycko, to semínko jsem koupila v DM drogerii mezi produkty zdravé výživy. Ale měli by to mít i ve zdravé výživě jako takové – kde se dají sehnat různé celozrnné mouky, tofu, čajíky oříšky….
Já využívám DM drogerie, tam toho mají taky široký výběr a za přístupné ceny.

Masáž hráze opravdu nic příjemného, taky to nepraktikujeme denně, ale ještě je čas – prý jsou nejdůležitější ty 2 týdny před termínem.

A minule jsem byla na monitoru taky až asi 3 dny před porodem poprvé a pak až když jsem dorazili k samotnému porodu. Ale já byla ráda, ten monitor není nic moc příjemnýho zvlášť ke konci.

Tentokrát si mne pozval příští týden DR. na první monitor to budu 36+5/36+1 dle UTZ. Pak asi za 14 dní a to už bude fofr. Je to vleže jen s mírně zvednutou hlavou, když chodím do poradny tak ty maminky jsou z toho takový rozhozený, často to vypadává, nevím co mají za předpotopní přístroj, ale moc velkou váhu tomu nepřikládám. To v porodnici se sedí v křesle a vcelku se to dá.
Právě minule jsem šla na ten monitor taky do porodnice a to jsem byla 38.týden. Já sama nic necítila ale Dr. tam už vyčetl ze záznamu, že tam nějaké stahy byly. Odhadl mi zcela přesně termín po tomto monitoru (řekl, že si myslí, že se mimi narodí na přelomu roku buď na Silvestra nebo Nový rok a skutečně se malá narodila na Nový rok večer). Tedy neodhadl to jenom podle záznamu CTG, ale taky podle nálezu při prohlídce:D .
Tak doufám, že až k němu půjdu naposledy do poradny, že mi řekne taky přesný termínek kdy se mimi narodí:) .

Děvčátka já se připravím a vyrazím do města ať to mám z krku.
Ráno když odjížděla Danča s taťkou, tak bylo asi -16, děs jak mrzne. Ven se mi nechce, na druhou stranu je lepší když to budu mít už vše vyřízený a pak budu mít veget.

Pěkný den a když půjdete ven, pořádně oblíknout!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist