RE: Těhule duben 2011

31.8.2010 (18:54) #858525 AnonymHost Holky jak jste psaly s těmi týdny – tak já se domnívala, že když jsem 9+4tt – tak že to znamená, že se právě nacházím v 10.týdnu – tedy 9týdnů ukončených + 4dny k tomu. Tak jsem to aspoň pochopila na diskuzi na http://www.baby-cafe.cz. Je to pro mě tedy i logické.Poslední […]

#858525
Anonym
Host

Holky jak jste psaly s těmi týdny – tak já se domnívala, že když jsem 9+4tt – tak že to znamená, že se právě nacházím v 10.týdnu – tedy 9týdnů ukončených + 4dny k tomu. Tak jsem to aspoň pochopila na diskuzi na http://www.baby-cafe.cz. Je to pro mě tedy i logické.
Poslední M jsem měla 25.6. a termín porodu mi doktor napsal do průkazky 1.4. (dle své pomůcky takového kolečka s daty mu vyšlo 2.4., ale z UTZ mu vycházelo min. středu že to dle délky mimi vychází 8+6tt a dle M to bylo 8+5tt tak se mu prý termín porodu líbí 1.4.). No nechci tady nikoho mást, ale když si tady na babywebu vyplním poslední M, tak mi taky vybíhá že už jsem v 10.týdnu tak i dle toho usuzuji, že to s těmi týdny je tak jak píšu.
Ve1runko:
to je dobře, že se nestresuješ tou nenadálou situací v práci, mimi to jistě oceňuje, stres v tomto období není OK. Tak přeji, aby to dopadlo pro Tebe co nejlépe.
A jak jste na tom se jmény?
My ještě neměli nějakou vážnější debatu, jen manžel zavrhnul aby se případný chlapeček jmenoval po něm – Tomáš, tak mi vzal vítr z plachet. Já si přála Tomáška. No tak budeme pátrat a dumat, jaké jiné vymyslíme jméno. A u holčičky to nevím vůbec, chci aby se hodilo k naší prvorozené princezně – která se jmenuje Daniela. No a taky aby to páslo k příjmení a šlo to Danče dobře vyslovovat. No to bude ještě zajímavé.
Přeji ať je všem nastávajícím maminečkám dobře a hezké úterní odpoledne!:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist