RE: Těhule duben 2011

25.2.2011 (22:51) #860996 AnonymHost Baruško,já Ti to asi nedovedu dobře vysvětlit v čem spočívá to nošení – ona ta knížka je o významu správné manipulace (už jak miminko bereš třeba z podložky, nebo z postýlky, jak ho vkládáš do autosedačky a jak ho pak následně neseš), taky o vhodné stimulaci – která pak vede ke […]

#860996
Anonym
Host

Baruško,
já Ti to asi nedovedu dobře vysvětlit v čem spočívá to nošení – ona ta knížka je o významu správné manipulace (už jak miminko bereš třeba z podložky, nebo z postýlky, jak ho vkládáš do autosedačky a jak ho pak následně neseš), taky o vhodné stimulaci – která pak vede ke zdravému psychomotorickému vývoji děťátka. Co mi utkvělo v paměti, tak že by mimina měla být třeba v takovém klubíčku, ne moc vertikalizovat, dokud na to není ještě pořádně dozrálé no je toho hodně, stojí za to tu knížku přečíst (třeba jen půjčit v knihovně). Nové vydání je i s DVD, kde je to názorně předvedené – což je lepší než jen prohlédnout fotky v knížce.

Hruštičko,
no já budu dokupovat co mi chybí snad do odjezdu do porodnice:D . Vždy si to sepíšu, co ještě chybí, co kde objednám a co koupím v kamenným obchodě a pak nakonec zjistím, že jsem stejně na něco ještě zapomněla. A to chodím denně přes město. Ale pak si řeknu, vždyť ještě budu objednávat na té internetové lékárně a taky něco z MMB no a stejně to dávám do kupy už vlastně od ledna. Tak ono by to ani jinak nešlo, protože naráz by to byla pěkná suma, takže takhle každý měsíc něco se to ještě dá.

Látkových plenek budu mít asi 25, ještě chci koupit ty bambusový (jsou v balení 3 – žlutá, oranžová zelená), jsou prý krásně savé, taky jsou dražší – kolem 200,-dohromady. Vyrábí Kikko.

Do dneška jsem pila maliníkový čajík 1* denně, od zítřka chci začít 2 hrnečky denně. Tak jsem zvědavá, jaký bude nález. Jedna kamarádka mě strašila (co se zabývá bylinkami), že by si to tedy neriskla takhle několik týdnů před porodem, spíš až těsně před termínem:| tak nevím. Ale minule jsem ho pila taky asi od toho 34.týdne a malá se narodila 39+2tt. Lněné semínko se může už i dřív. To prý dělohu neovlivní…no, víc to má vliv na trávení a vylučování:) .

Hruštičko, užij si návštěvu kamarádky. Já budu zítra pomáhat trochu dělat místo v obytné místnosti, aby se sem dalo něco nastěhovat z ložnice. Jako jen lehce, kusy nábytku přenechám na manželovi a tchánovi a švagrovi. Danča ta už je tak natěšená, že bude změna.

Přeji hezkou dobrou noc, klidné sny a pohodu do bříšek!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist