RE: Těhule duben 2011

23.9.2010 (21:25) #858832 AnonymHost Ahoj holky! Rybízku, to je super, že sis mohla od synovce půjčit noťas, abys nám napsala novinky a že jich je krásných! Přidávám se ke gratucím, já dnes poslední den 13.týdne tak taky malinko slavím konec 1. trimestru.A ta vaše beruška se mi zdá nějaká hodně velká – 10cm – to […]

#858832
Anonym
Host

Ahoj holky!

Rybízku, to je super, že sis mohla od synovce půjčit noťas, abys nám napsala novinky a že jich je krásných! Přidávám se ke gratucím, já dnes poslední den 13.týdne tak taky malinko slavím konec 1. trimestru.
A ta vaše beruška se mi zdá nějaká hodně velká – 10cm – to naše mimi mělo před týden ve čtvrtek CRL 55cm (nevím zda je to celé mimi nebo jen délka od šíje k zadečku – protože se v těch medicínských termínech nevyznám – ale na UTZ fotečce je jeden údaj 9cm, tak jestli to spíš není velikost mimíska). No pokud půjdu ve středu v poradně i na UTZ tak se zeptám jak je mimi už velké.
Jo a mimichodem, já zase min. týden když jsme jeli na tu kliniku s manželem zapomněla kartičku zdravotní pojišťovny, taky byla sestra docela nepříjemná (že příště jí už ale určitě musím přivézt, aby se ujistili, že jsem skutečně pojištěná). Takže si z toho nic nedělej, já mám těhotenskou průkazku doma a mám též vždy co dělat abych jí nezapomněla do kabely na poslední chvíli hodit.

Petspi:
Normálně jak jsem včera byla u obvodního Dr. na té prohlídce, tak mi zapomněl dát do průkazky razítko, tak tam asi budu muset ještě jednou. Ale napsal mi zprávu na samostatný papírek (s rodinnou anamnézou, výsl. vyšetř. EKG a tlak adal.). No že jsem si toho nevšimla ještě v čekárně, abych se tam nemusela ještě jednou vypravit.

Majo:
Mě vyšel NT screening též negativní, mám žádanku na Triple test ale jak jsem asi už psala po víkendu, tak jsme se s manželem dohodli, že na Tripl test nepůjdu. Já bych se obávala toho, aby mi nevolali, že je něco špatně. To že bych si tam sama nevolala to už je vedlejší. Oni se právě ozývají, když to je pozitivní. Kamarádka ta měla též NT negativní a pak triple jí vyšly pozitivní a donutili jí jít na odběr PV. Měla hodně stresových týdnů, naštěstí PV nepotvrdila Downův syndrom, který jí vyšel z TT. Toho se chci ušetřit. I ta kamarádka mi řekla, že při druhém se nenechá už umluvit, aby šla na Triple, po své zkušenosti.
Já na tu kliniku zavolám, že jsem se rozhodla takto, uvidím jak budou reagovat. Prostě se už ale nenechám od nich manipulovat. Já tam chtěla jít jen na gen. konzultaci spolu s NT scr.
Tak uvidíš, přeju, aby jsi měla i Triple test v pořádku, když na něj půjdeš.

Holky jdu uspat dcerku – jdeme mrknout na krátkou pohádku a pak mě čekají houby, švagr mi přinesl zase hromadu, tak jsem je už očistila a budu krájet a rovnat na sušení, aby byly zásoby na zimu:)
Pěkný večer!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist