RE: Těhulka LIVE! Bára

3.3.2011 (9:10) #894731 s snoubenkaRegistrovaný uživatel Těhulka LucinkaBylo to myšleno všeobecně né jen na tebe ( zda mohu tykat?) Každá maminka je jiná každé těhotenství je jiné…. Poduk se jedná o druhý porod já to měla tak nastejno jako 1. trvalo to cca od přijetí do porodice 4-5 hodin k porodu. Akorát u druhého porodu […]

#894731
s snoubenka
Registrovaný uživatel

Těhulka Lucinka
Bylo to myšleno všeobecně né jen na tebe ( zda mohu tykat?)

Každá maminka je jiná každé těhotenství je jiné….

Poduk se jedná o druhý porod já to měla tak nastejno jako 1. trvalo to cca od přijetí do porodice 4-5 hodin k porodu. Akorát u druhého porodu jsem se tolik nehnala do porodnice, i když mi odtekla voda doma. prostě jse chtěla zůstat co nejdéle než začaly opravdu bolesti abych byla v pohodě. navíc jsem musela zajistit hlídání pro syny, porod přišel o 14 dní dříve a byla to holka…říká se, že se holka ráda krášlí a dávají si na čas. Ta naše se s tím nepárala a krásná je už teď jako miss 😀 No kdyby byla narozená opravdu v termínu asi by to byla miss na druhou:D .
Přírodě člověk neporučí a tak to asi má být, hlavně být v pohodě klidu a na vše se těšit.
U prvního porodu nevíte do čeho jdete což je na jednu stranu „fajn“ a u druhého (dalších) si to nesmíte připouštět. Mě třeba pomáhalo (jelikož jsem nenavštěvovala žádný kurz) hledat si videa z porodů na youtube a koukat. Uklidňoval mě hladký průběh porodů klidná tvář maminky a pak ten úsměv když miminko zabrečelo.

Naše mimi tedy po narození nebrečelo vůbec, proto ji vzali na dětské oddělění a já ji dostala až za 2 h po porodu, ale byla a je v pořádku. Doktory jen zarazilo, že neplakala. A to jí asi zůstalo nepláče vůbec je to zlatíčko.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist