RE: Těhulky České Budějovice

11.7.2011 (16:10) #884943 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahojík holky, tak u nás ta včerejší bouřka byla slabá, v sobotu byla mnohem horší. Jinak včera to bylo na Borůvkobranní fajn, potkala jsem tam skoro celou Radkovu rodinu, takže jsem tam strávila s nimi příjemné 2 hodiny, a večer jsme tam byli s Radkem na skupině Harlej, takže […]

#884943
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahojík holky,

tak u nás ta včerejší bouřka byla slabá, v sobotu byla mnohem horší. Jinak včera to bylo na Borůvkobranní fajn, potkala jsem tam skoro celou Radkovu rodinu, takže jsem tam strávila s nimi příjemné 2 hodiny, a večer jsme tam byli s Radkem na skupině Harlej, takže spokojenost na obou stranách 😀 . Domů jsme přišli akorád, že jsme nezmokli.

Míšo, máš šikovné holky obě, doufám, že my budeme taky tak šikovní 😀 . Tak Adrejka je už velká holka 🙂

Káťo, pokroví ve vedrech je za trest, znám to z práce, protože jsem měla kancelář v podkroví s jediným střešním oknem. Tak hlavně hodně pij, aby se ti netočila hlava a někde jsi nechrastla. A raději si sundej prstýnky, kdyby ti začaly natékat ruce.

JINAK ZA HODINU SI DÁM SPRCHU, JESTLI TY STAHY NEPOVOLÍ A JEŠTĚ ZINTENZIVNÍ, TAK FRČÍME SMĚR PORODNICE. TENTOKRÁT JSOU O DOST SILNĚJŠÍ, NEŽ MINULE A ZAČÍNAJÍ SE ZKRACOVAT. DALŠÍ INFO DODÁM.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist