RE: Těhulky České Budějovice

16.7.2011 (20:26) #884956 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahojík holky, tak v pondělí to byly opravdu ty kontrakce a tak se nám v 20:27 11.7.2011 narodila holčička Terezka 😀 , vážíla 2785 gramů a měřila 47 centimetrů. Když jsme s mužíčkem dorazili v 18:45 do porodnice, tak už jsem byla otevřená na 6-7 cm, takže bych řekla, […]

#884956
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahojík holky,

tak v pondělí to byly opravdu ty kontrakce a tak se nám v 20:27 11.7.2011 narodila holčička Terezka 😀 , vážíla 2785 gramů a měřila 47 centimetrů. Když jsme s mužíčkem dorazili v 18:45 do porodnice, tak už jsem byla otevřená na 6-7 cm, takže bych řekla, že porod byl celkem rychlý, když jsem se za necelé 2 hodiny otevřela na 10 cm a stihla ji i porodit. Ale nejvíc mě překvapil Radek, který bych se mnou u porodu a neomdlel 😀 . Akorád jsem po porodu šitá, měla jsem nástřih ale i tak jsem se potrhala na pochvě, takže jsem celá seštupovaná, nesmím si ještě tak 7 dní sednout a chodí se mi naprd. Ale porod byl ok, klidně budu rodit znova 🙂 .

Dneska nás teprve pustili domů, malá měla žloutenku a šla váhově dolů, tak jsme museli čekat až jí ustoupí a začně přibívat. Jo a hezky kojíme a to je tak krásná věc, když je ke mě přicucnutá, bradavky jsou ok, typ na silikonové sběrače pomohl paní, která se mnou byla na pokoji, já je zatím nepotřebuji.

Fotky Terezky sem dám buď zítra nebo v pondělí, dneska mužík zapíjí a já nemám foťák u sebe, takže ještě chvíli strpení :$ .

To pro dnešek vše, jdu koupat a pak nakojit 😀 🙂

Páčko Ivča a Terezka

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist