RE: těhulky halooo

7.11.2010 (10:47) #849284 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, krásné dobré ránko:D !! My se vrátili domů o půlnoci a bylo to nááádherné! Celý den celkem foukalo, tak jsme mysleli že ty lampiony nepůjdou vypustit, ale bylo devět večer a my jsme šli za domy na pole a nefoukalo skoro vůbec:) . Bylo nás 14, llampionů […]

#849284
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, krásné dobré ránko:D !!
My se vrátili domů o půlnoci a bylo to nááádherné! Celý den celkem foukalo, tak jsme mysleli že ty lampiony nepůjdou vypustit, ale bylo devět večer a my jsme šli za domy na pole a nefoukalo skoro vůbec:) . Bylo nás 14, llampionů 10 z toho jedno velké červené srdce které měli novomanželé (ti co jsme jim byli na té svatbě před měsícem, tehdy ty lampiony vypustit nešly). Všechny lampiony vyletěly náádherně vysoko, jen můj se chytil do drátů s elektrikou blízko kterých jsme stáli:D . Bojoval snad 5 minut, a nakonec fouklo a můj lampion vyletě úúúplně nejvýš ze všech:D ! Holky a tak to mám i v životě, vždycky si všechno musím vybojovat, tak nejspíš i kluci budou velcí bojovníci, protože je vám asi jasné co bylo mým hlavním přáním co jsem na lampion napsala:) .

Lily tak to mám velkou radost že si tě tam nenechali:D , je ale moc dobře, že jste tam zajeli. Tak hezky odpočívej a nech se rozmazlovat:) . Bude dobře.

Ivi tak jak vám dopadl mejdan:D ? Předvedl se Šimča jako frajer? My jsme včera té bandě se kterou jsme byli oznámili jména, přesně jak jsme čekali:D , někteří se do nich okamžitě zamilovali, ostatní reakce – TO JE VTIP ALE:S .. Pobavilo nás to:D , představovali si jména Pavlíček a Radeček. Ale jinak výborná zábava, strašně strašně jídla, tak se mi hůř spalo:P , ale už je dobře. Jinak to byla naše první noc v ložnici, na posteli. Od včerejška je hotová, začíná se nám to tady hezky rýsovat.

Krásnou neděli holky:D

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist