RE: těhulky halooo

31.8.2010 (17:42) #846379 r RadkaRegistrovaný uživatel Bloncka ty jsi silná osobnost, to se pozná:D ! Jsem ráda že jsi sem za nama přišla. Super nová šťáva, že holky:D ?Psiska máte pojmenované suprově, brácha chtěl taky buldočka, ale zatím se k němu nedostal, vlezli mu do toho postupně dvě děti. S výchovou máme podobný názor, asi […]

#846379
r Radka
Registrovaný uživatel

Bloncka ty jsi silná osobnost, to se pozná:D ! Jsem ráda že jsi sem za nama přišla. Super nová šťáva, že holky:D ?
Psiska máte pojmenované suprově, brácha chtěl taky buldočka, ale zatím se k němu nedostal, vlezli mu do toho postupně dvě děti.
S výchovou máme podobný názor, asi je taky budeme rozmazlovat, ale zároveň hranice určíme. (no snad se nám to bude dařit:D ). Budou vyrůstat v prostředí spíše podnikatelském, takže snad budou mít jako velcí ostré lokty a postarají se o sebe. Jméno dobrý:D , taky máme nevšední. Jeden je Bruno, ten je jasný a u druhého přišla menší změna a zatím to nechci psát, protože teprve jsme ve fázi testování. Ale asi ho lidi kolem moc nepoberou jestli teda se rozhodneme že ano. Je taky německého původu, jako Bruno.
Jo a my teda máme mimi doslova vysněné, protože už jsme jednoho mrňouska čekali, loni, a přišli jsme o něj ve 21.týdnu. Takže jsem teď celkem nervózní, protože se do toho týdnu znovu blížíme. Ale tak jak mi psaly holky tady, za toho andílka co nám odešel teď prostě čekáme dva naráz a už to bude vše jak má být:D 🙂 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist