RE: těhulky halooo

10.8.2010 (22:30) #845979 r RadkaRegistrovaný uživatel Marci třeba se sny splní a bude to Karolínka:) . Proč by ne? Gabriel se ti nelíbí a manžel přesto na tom jnému trvá? My vybíráme tak, aby se líbíly jména nám oběma. Mně se například hodně líbí jméno Vašek, Václav, ale to zase taťka nemůže překousnout. Tak mám […]

#845979
r Radka
Registrovaný uživatel

Marci třeba se sny splní a bude to Karolínka:) . Proč by ne? Gabriel se ti nelíbí a manžel přesto na tom jnému trvá? My vybíráme tak, aby se líbíly jména nám oběma. Mně se například hodně líbí jméno Vašek, Václav, ale to zase taťka nemůže překousnout. Tak mám smůlu, ale určitě bych jeho názor neobcházela.
Moje švagrová je taky matka – že ji zabít:@ .. Malej už se dokonce ptal své babičky, jestli by ona nemohla být jeho máma. Je strašně zanedbanej. Rodiče si nevybíráme, bude se muset se život porvat. Už teď to má dost těžké mezi spolužákama. Půjde do druhé třídy a nikdo se mu nevěnuje.
Jinak ještě k těm jménům, Honza je fakt moc hezké jméno. Jenda, Jeník, Honzík, jo je fakt pěkné. Takže Gabriel Jan:) ? Nebo Jan Gabriel? Ta druhá možnost vůbec nezní špatně.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist