RE: těhulky halooo

29.7.2010 (10:27) #845636 m MarmlaRegistrovaný uživatel Lily4Možná máš pravdu, ale není to rozhodně poprvé co jsem slyšela o takovém chování lékařů.No mně by asi odradilo příště když bych měla problém k takovému lékaři zajít a nedržela bych se pak hesla svého lékaře. Jenže tím bych třeba taky mohla o mimi přijít.Vim, že v praze mají […]

#845636
m Marmla
Registrovaný uživatel

Lily4
Možná máš pravdu, ale není to rozhodně poprvé co jsem slyšela o takovém chování lékařů.
No mně by asi odradilo příště když bych měla problém k takovému lékaři zajít a nedržela bych se pak hesla svého lékaře. Jenže tím bych třeba taky mohla o mimi přijít.
Vim, že v praze mají dost práce o proti menší porodnici, ale když se máš rozhodnout kam jít rodit, tak by ses tam měla cítit příjemně, za jakékoli situace.
My tu máme taky špičkové porodnice a lékaře.
Jen je mi Marti líto, že se k ní tak chovali, to by se nemělo dít v žádném případě. Místo aby jí uklidnili a po vyšetření pustili v klidu domu, tak jí ještě víc našťourají myšlenky, což by si sama měla uznat, že je to děsný.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist