RE: těhulky halooo

19.10.2011 (14:23) #857082 r RadkaRegistrovaný uživatel Čau holky, no vidím že tady všechny besedujete:D , to je děsný s vama! Je snad pracovní týden8o| 😀 !! Ivi já už jsem naštěstí taky ok. Je to celkem náročné když energie chybí, nezdá se to, ale ty děti musím přeci jen stále někam přenášet, přebalovat, občas i […]

#857082
r Radka
Registrovaný uživatel

Čau holky, no vidím že tady všechny besedujete:D , to je děsný s vama! Je snad pracovní týden8o| 😀 !!

Ivi já už jsem naštěstí taky ok. Je to celkem náročné když energie chybí, nezdá se to, ale ty děti musím přeci jen stále někam přenášet, přebalovat, občas i oba musím hodit pod paže … Ty nám tady asi nemůžeš trošku tu situaci popsat, co? Jako ze strany jak to vnímá Roman a jeho kolegové. Ve zprávách jsou to vždy je žvásty tiskových mluvčí …. A když tě tady tak mám:D , téma celkem zajímavé:D 🙂 . A Šimonkovi gratulace obrovské, bude to dobrý.

Ivuše a Teuše:D ! Nebuďte hrubé vy hrubky jedny:D 😀 … Když tak o tom teď přemýšlím, takhle je aspoň mimodiskuzní prdel, ne:D ???

TEUŠKO! Se zas děsíš, co:) ….. Kluci když si to protáhnou tak to znamená 6.45 …. Jo a s těma horma:D … Holky, já nechci nějak todlenc, ale umíte si představit realitu?? Já moc ne e teda:D 😀 , i když výzvy mám ráda, to jo, ale ……. t a k o v ý c h d ě t í:O 😐 …… běhajících, plazících, brečících. N O S T R E S S, i know:D .

Katuš gel zkus, ony ty zoubky chodí ven po dvou často. Tak třeba teď trápí ten druhý.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist