RE: těhulky halooo

6.10.2011 (11:17) #856931 r RadkaRegistrovaný uživatel HA:D ? CO TO:D ? Katie, svěží a krásná i v půl druhé v noci:D ! Jasná věc! Ale jedině s roll-onem:D 😀 …… Ale jinak jak píšeš, např. dnes jsou od sedmi hodin v herně, pořád slyším jen smích a jak si vykládají – je devět a pořád […]

#856931
r Radka
Registrovaný uživatel

HA:D ? CO TO:D ? Katie, svěží a krásná i v půl druhé v noci:D ! Jasná věc! Ale jedině s roll-onem:D 😀 …… Ale jinak jak píšeš, např. dnes jsou od sedmi hodin v herně, pořád slyším jen smích a jak si vykládají – je devět a pořád si hrají. Takže trvám na svém:D – mít dvě děti – úžasná věc!!! Včera byli celý …. ale úplně celý den beze mě, tak dnes na ně pořád civim a po obědě jedem na výlet.

Ivi, MY MÁME RÝBIČKU:D 😀 !! Přesně takhle mi to oznámil předevčírem blond. Řekla sem mu ať se mi vyplače na ramínko a on se schoulil jak to kotě, že strašně, ale STRAŠNĚ se trápí!! Ptám se ho proč …. my máme rýbičku ….. 😀 😀 hajzlik, že?

Jinak sterilní prostředí u nás ….. vysávám obden, kvůli Seťovi. I když teď pouští chloupek minimálně, tím jak se tady pořád běhá tak se strašně rychle tvoří prachové „tumbleweedy“ … Ale hračky zrovna dvakrát neřeším, do herny jim havo nechodí, takže jen tak občas opláchnu co je třeba. Ale vysávám jim tam často, větráme pořád, jsou ok – jsou. Takže asi je to dobrý.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist