RE: těhulky halooo

8.9.2010 (19:00) #846812 l lajnisRegistrovaný uživatel Ahojky holky.Člověk tu není pár dní a nestačí se divit a hlavně číst co se tu vše děje.Lily – blahopřeji k Nelince.My zatím máme vybraný dvě.Jedno se líbí mě a to druhé tatkovi. Já mám Emu a on Danielka. Tak neví,které vyhraje.Nakonec to dopadne tak,že se najde třetí a […]

#846812
l lajnis
Registrovaný uživatel

Ahojky holky.
Člověk tu není pár dní a nestačí se divit a hlavně číst co se tu vše děje.
Lily – blahopřeji k Nelince.
My zatím máme vybraný dvě.Jedno se líbí mě a to druhé tatkovi. Já mám Emu a on Danielka. Tak neví,které vyhraje.Nakonec to dopadne tak,že se najde třetí a to vyhraje.
Jinak už i táta se připojil k nákupu a nakoupily jsme zas pár věcí.
Jak tu píšete o mužích,že někteří se nějak neangažují (sahá na bříška a masážích),já to mám taky tak.Sic se zeptá jak mi je,ale když se vás zeptá pětkrát za den a dělá z vás nemocnou tak bych ho nejraději někam poslala. Vždy mu řeknu,že jsem těhotná a nemocná. kdyby mi něco bylo tak mu dám vědět.
On tohle totiž nedělá sám ona to totiž dělá i jeho mamka. A o to je to horší. 🙁

Já na cukrovku jdu 1.10.Jdu na lačno(bez pití) jeden odběr krve,pak vypití glokózy a po dvou hodinách odebrání krve. K tomu ten den jdu ještě do poradny takže to vemu na jednou.Je to dost odporný(moc sladké),ale dá se to+o( . Já to podstupuji každých půl roku,protože cukrovku máme v rodině a sestra ji dostala v těhotenství a pak jí zůstala,takže jsem dost pod kontrolou.
Bojím se této nemoci,protože mi vzala nejvíc milovanou osobu,ale už je to dlouho a člověk se s tím musí naučit žít.
Včera jsem byla v Ikei a celkem dost se to tam změnilo. Co měli dřív pro mimísky tak ted to tam tak nějak chybělo. Jinak si tam budeme kupovat hrací deku. Můžu Vám říct ve třech krámech,které jsou specializované na mimísky jsem sháněla noční světlo(studené) a neměli. Na konec jsem ho koupila přímo v obchodě Chicco(Černý most).Vždy když jsem se zeptala na studené světlo tak se divily co to je?Přitom je to dost známe tak nevím..:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist