RE: těhulky halooo

9.9.2010 (21:51) #846872 r RadkaRegistrovaný uživatel Krásný večer holky:) !!Marci, kde to přesně bydlíte? To je šílené:| ! To se mi jen potvrzuje, že bydlíme na dobré adrese. Tady v okruhu 50 km romy nemáme. i proto asi nejsem tak rozhořčená když někde toto téma je. Jde to mimo nás. Tohle co jsi napsala je […]

#846872
r Radka
Registrovaný uživatel

Krásný večer holky:) !!
Marci, kde to přesně bydlíte? To je šílené:| ! To se mi jen potvrzuje, že bydlíme na dobré adrese. Tady v okruhu 50 km romy nemáme. i proto asi nejsem tak rozhořčená když někde toto téma je. Jde to mimo nás. Tohle co jsi napsala je ale mrazivé. Já ještě loni dodělávala školu, jezdila jsem do Ostravy a tam spávala na ubytovně. A to byly pro mě noci hrůzy, měla jsem strach jít i do sprchy. Nejsme tady na to vůbec zvyklí. Síla..

Katie si piš že oranžová je super:D !! I tatin ji má rád, má 2 trička v té barvě a i jednu košili. A myslím, že taťka chlap je:) . Že to není děvčátko. Jdu se mrknout na toho X-landera, ať vím o čem je debata:) .
Jinak k debatě o tchánovcích se asi moc nepřidám, naši kluci dědečka z taťkovi strany nejspíš nikdy nepoznají. Nejsou spolu v kontaktu. A tchýňuša ta je naprosto ok v poho a super. Zvláda vše sama levou zadní, starost o velký dům, obrovskou zahradu, užívá si život bez chlapa. A vnoučata se jí množí dvojčatovou rychlostí (tatinův brácha má dvě holky roční), s našima už jich bude mít 6, takže jí pořídíme asi autobus a ať se stará<:o) . No ne? Všechny musí pohlídat:D , ne jen některé:D 😛 !!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist