RE: těhulky halooo

13.9.2010 (19:10) #846957 r RadkaRegistrovaný uživatel Káťo, to máš teda zkušenost. To asi člověku nepřidá tohle vidět na chodbě. Taky by mě to vyděsilo. Já budu mít porod nejspíš naplánovaný, pokud sám nevypukne dřív, takže tohle snad nezažiju. Ale zároveň nás to ochudí o to co zažijete vy. Ale to nevadí:) . Nebudu fňukat nad […]

#846957
r Radka
Registrovaný uživatel

Káťo, to máš teda zkušenost. To asi člověku nepřidá tohle vidět na chodbě. Taky by mě to vyděsilo. Já budu mít porod nejspíš naplánovaný, pokud sám nevypukne dřív, takže tohle snad nezažiju. Ale zároveň nás to ochudí o to co zažijete vy. Ale to nevadí:) . Nebudu fňukat nad nepodstatnýma věcma.
Holky vím že je těžké se porovnávat a vlastně to ani nejde. Mě tím jen Ivka už strašně ROZČILUJE:D 😀 !! V dobrém:) 😀 ! Já bych už teď žádnou tůru nedala. Tak jsem ráda, že se děje aspoň něco doma:) .
Marci je hodně holek, co mají bříško celé těhu malinké. Ale o tom to přece není:) . A schválně se budu fotit i jako hróša:D ! Už to pak nikdy nezažiju, pak už zase budu klasická holka, ženská. Budu mít doma aspoň ty fotky a budeme se nad nima smát:D 😛 . Rozhodně se nemíním nijak omezovat, když mám chuť, tak si to jídlo dám. Dnes měli kluci chuť na smažák, tak ho dostali. Jaképak copak!

A jestli vám můžu trošku něco doporučit, tak já zobu každý den MAXbrusinku od swisse, a nevím co je to zánět močových cest ani rýma. Je to opravdu úžasná věc. A to mám sníženou imunitu. Měla bych být nemocná 2x častěj než ostatní. Nejsem a ani rýmu jsem už neměla rok.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist