RE: těhulky halooo

16.9.2010 (15:52) #847082 r RadkaRegistrovaný uživatel Lily tak okamžitě založit galerku:) !! Marci to jste si vy tak vymalovali byteček? Holky jak jsem pročítala ty názory naše na tu výchovu, došlo mi že je těžké se shodnout, vlastně to není možné:) . Já například bloncku opravdu chápu, myslím že máme hodně společného a zároveň se […]

#847082
r Radka
Registrovaný uživatel

Lily tak okamžitě založit galerku:) !! Marci to jste si vy tak vymalovali byteček?
Holky jak jsem pročítala ty názory naše na tu výchovu, došlo mi že je těžké se shodnout, vlastně to není možné:) . Já například bloncku opravdu chápu, myslím že máme hodně společného a zároveň se to vlastně vůbec nevylučuje s tím, co píšete vy. Taky nerozmazlujete. Je to o povaze rodičů. U mě by se mohlo zdát, že mám vše, a že to mám jednoduché. Ale není to tak. Každému mému úspěchu předcházel obrovský pád. Ale obrovský. Já to mám například opačně než Ivka, jak jsi psala že jsi polevila a konečně jsi šťastná, já musela první manželství ukončit právě z toho důvodu, abych mohla vzlítnout. Teď je vedle mě chlap, který nemá strach se pustit absolutně do ničeho. Já neříkám, že je to v pořádku, někdy ho to hodně vytrestá, ale zas na to návažou zkušenosti z toho a přichází něco dalšího a většího.
Já i Pavel jdeme životem hodně hrbolatě, jednou hodně nahoře, pak hodně dole. Protože prostě zkoušíme. Hodně lidí má strach, a jsou spokojení, jdou stále rovně a mají své jisté. Někdo ale k životu potřebuje zkoušet své hranice. Potřebuje se někam dostat.
A tím chci říct, že i ta výchova bude zcela jistě probíhat jinak. Kdyby jsme se všechny znaly osobně, pochopily bysme naše životy, bylo by nám to jasné:) .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist