RE: těhulky halooo

16.9.2010 (16:13) #847089 r RadkaRegistrovaný uživatel Marci ale já to takhle právě nemyslím. Pořád to asi nedokážu napsat tak aby to šlo pochopit tak jak to myslím:D . Zkusím to jednoduše. Myslím, že každé dítě je formováno tím jak se chovají jeho rodiče. Vnímají to už teď v bříšku, od malinka v tom budou žít. […]

#847089
r Radka
Registrovaný uživatel

Marci ale já to takhle právě nemyslím. Pořád to asi nedokážu napsat tak aby to šlo pochopit tak jak to myslím:D . Zkusím to jednoduše. Myslím, že každé dítě je formováno tím jak se chovají jeho rodiče. Vnímají to už teď v bříšku, od malinka v tom budou žít. Ať už bude praxe jákakoli, co se týče výchovy od nás, děti budou vnímat nás. Nás rodiče. Naše zvyky, naše tempo. To, jak se chováme v daných situacích, jak se stavíme k problémům, k radosti, k životu.
My zase nemáme strach přiznat že jsme něco nezvládli. Když nám po domě běhali exekutoři, mávali jsme čumilům naproti z domu. No a zase jsme se vylízali.
Marci, mně dávali doktoři rok života. Já si sama vyběhala pražský IKEM, šla jsem proti systému který tady je, a teď jsem tři roky úspěšně po transplantaci – a navíc jsem si dovolila ještě čekat miminka a rovnou dvě. Nazabalila jsem to, spousta jiných ano. A to chci po mých dětech, protože vím že mít vlastní názor je to nejdůležitější. Mně to zachránilo život.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist