RE: těhulky halooo

18.9.2010 (12:37) #847161 r RadkaRegistrovaný uživatel Ivi a kam jsi ho vyprovázela? Určitě jsi to taky psala, no moc se omlouvám. Já měla včerejšek strašně rozlítaný, víkend jsem si naordinovala leháro a odpočinek. A žehlení:) . Máš pravdu, že se finančně hodně prohnem. Vše dvakrát:S .. Už všem říkáme, že mají zákaz kupovat klukům blbosti. […]

#847161
r Radka
Registrovaný uživatel

Ivi a kam jsi ho vyprovázela? Určitě jsi to taky psala, no moc se omlouvám. Já měla včerejšek strašně rozlítaný, víkend jsem si naordinovala leháro a odpočinek. A žehlení:) . Máš pravdu, že se finančně hodně prohnem. Vše dvakrát:S .. Už všem říkáme, že mají zákaz kupovat klukům blbosti. Plyšáky, hračky.. Oblečení si nakoupím sama z Anglie, no všem jsme řekli že bez plínek ať k nám nechodí:D !
U nás je taky hlavní květinář tatin. On je na ty fikusy, když přesazujeme, je to fakt na dlouho:) . Ale ostatní kytinky jsou moje. Ale venku nepěstujeme nic. No miluju tulipány, na starém jich máme stovky přes léto, ale tady nic.. Uvidíme:) .
Marci je dobře že ti manžel tak pomáhá:) ! Nemůžu říct, že by mi tatina nepomáhal, taky nesmím nic nosit a hodně věcí dělá on. Ale zároveň mi připadá, že si prostě zvykl na to že vše povyřizuju sama a bere to jako automatické. A ani to nijak neocení, to mě mrzí. Ale za to si my ženské můžeme dost samy, tak nebudu fňukat. Jinak mně to magnesko pomohlo hodně, netvrdne mi teď bříško skoro vůbec:) .

Ivi já budu dělat zapékané brambory. A pak asi nějaký koláček, protože ráno byl nějaký pořad kde dělali dortíka a od té doby mám slinu:D !

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist