RE: těhulky halooo

14.9.2011 (22:27) #856791 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, moc moc vám všem děkuju za podporu. Mně je strašně, oči vybrečené, plné tělo bolesti a smutku. Obřad byl náročný. Občas vyšla slza když mluvili nejbližší, to jsem se stále držela. Ale pak se rozjela rakev a už to nešlo zastavit. Odešel mi jeden z nejvzácnějších lidí, […]

#856791
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, moc moc vám všem děkuju za podporu. Mně je strašně, oči vybrečené, plné tělo bolesti a smutku. Obřad byl náročný. Občas vyšla slza když mluvili nejbližší, to jsem se stále držela. Ale pak se rozjela rakev a už to nešlo zastavit. Odešel mi jeden z nejvzácnějších lidí, je to obrovská bolest, až dnes jsem to přijala, uvěřila. Tolik síly co v tom obřadu bylo………. Nejde o tom psát, protože jste neznaly. Koupila jsem 10 krásných velkých bílých růží, jen s černou páskou. Když jsem je dávala k fotce (nádherně šílené barevné a vysmáté fotce), málem jsem to neustála. Je mi smutno, moc. Ještě jednou vám všem moc děkuju že jste na mě tak myslely. Dnes jsem sama, blond je v Rakousku, ale zítra už budem spolu. Volal mi, ale špatně se mluví. Vám to píšu, tak to jde.
A svátek – Ivi máš pravdu, neřeším ho, ale napsalo mi dnes tolik lidí – a i takových že jsem ještě třikrát četla znova a znova jestli vidím dobře – že to asi přehodnotím a zapojím se i do těchto přání. Je to příležitost jak někoho pozdravit, říct mu jsem tady. Najednou si přede mnou lidi na nic nehrají a říkají narovinu jak to mají doma oni. Život se mi posunul úplně jinam.

Mějte všechny krásný večer. Já doma objímala kluky hodinu v kuse, málem jsem je rozmačkala. Až odejdu já, něco tady po mně zůstane, všechno to za to stálo. Teď už všechno dělám pro děti. Má to smysl.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist