RE: těhulky halooo

8.9.2011 (11:20) #856757 r RadkaRegistrovaný uživatel Čau holky, taky je u vás taková zimena? Ale dobrý, nám to neva:D , máme nakoupené frajerské bundy tak si je konečně můžem oblíct:D 😀 ….Tak sem kluky změřila, mají 76cm. Takže se moc nehýbou, což je fajn. Mám pocit že je to teď pomalejší. Změřte je doma, Ivi […]

#856757
r Radka
Registrovaný uživatel

Čau holky, taky je u vás taková zimena? Ale dobrý, nám to neva:D , máme nakoupené frajerské bundy tak si je konečně můžem oblíct:D 😀 ….
Tak sem kluky změřila, mají 76cm. Takže se moc nehýbou, což je fajn. Mám pocit že je to teď pomalejší. Změřte je doma, Ivi kolik má Šíma? Jak mám posoudit podle váhy že je nudle když nevím délku:D …..

Teuš kluci začnou brečet vždycky po pichanci, ale max 10 vteřin, okamžitě zapomínají. To víš, když tam mamka dělá s doktorem opičky:D 😀 …. Ne, fakt jsou v poho. Ony by mamku ty opičky přešly kdyby se koukala na to kam jim to ten doktor vrazí+o( …. Nekoukám na to!

Holky my včera s blondem debatovali do noci:S …. och bože můj, opravdu debatovali. Hlava jak balon a ráno budíček v pět. Se včera kluci přespali přes den, bývají po očkování spaví… Tak si jdu dolit ještě kávičky trošku, ať sem schopná něčeho.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist