RE: těhulky halooo

31.7.2011 (16:54) #856577 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, tak hlásím že tady je počasí taky na hovno…. A košičani to mají na dvojtý hovno, jsou vytopení…. pivnice pod vodou, úroda plesnivá….. Takže my si ještě pískáme. Jsme v servisku, koukáme na telku a relaxujeme. Já s dětma:D , bloňďáček si řeší nějakou práci. Teuš myslím […]

#856577
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, tak hlásím že tady je počasí taky na hovno…. A košičani to mají na dvojtý hovno, jsou vytopení…. pivnice pod vodou, úroda plesnivá….. Takže my si ještě pískáme. Jsme v servisku, koukáme na telku a relaxujeme. Já s dětma:D , bloňďáček si řeší nějakou práci.

Teuš myslím že holky se baví o prohlídce právě po přirozeném porodu. To je nejspíš úplně o něčem jiném. Po císaři jsme dole bez ranky…. Ale máš pravdu, že bych na tu kontrolu taky určitě šla včas, přetrpět si že je něco nepříjemné – no bóže…. Ale mám jistotu. Jinak mé komplikace v těhu pramenily myslím z toho, že jsem tam ty sviště měla dva. A i tak jsem měla ukázkové těhu. Kdyby nevyletěl tlak, bylo to ok. Byli oba krásně natočení, čípek ok, vše ok. Tak kdyby tam bylo jen jedno mimi, tak bych se toho ASI nebála, ale já už nechci. Já jsem ráda že už jsou vypiplaní z těch malých ubrečených pytlíčků. Jj, to jsem prostě já. Už se těším až začnou používat nohy. Ale je to tak. Nikdy neříkej nikdy…..

Hruštičko to máte jak velkého hava? Já se moc v plemenech nevyznám. A to auto máte nové, jo? Tak to pak mrzí dvojnásob když nabouráš, co?

Ivi:D 😀 … tsss….. jak u cigánů u vás:D ! To je strašný………

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist