RE: těhulky halooo

5.10.2010 (20:04) #847799 r RadkaRegistrovaný uživatel Kaťo tak odkaz nemám, jen doma časák, už je to dýl. Neboj, ještě určo nějaké články budou, a třeba časem dám souhlas i do telky:) . A k tomu sexíku, taky nejsem z těch co leží jak prkno a čekají.. Taky ho miluju. Ale teď prostě fakt tu chuť […]

#847799
r Radka
Registrovaný uživatel

Kaťo tak odkaz nemám, jen doma časák, už je to dýl. Neboj, ještě určo nějaké články budou, a třeba časem dám souhlas i do telky:) . A k tomu sexíku, taky nejsem z těch co leží jak prkno a čekají.. Taky ho miluju. Ale teď prostě fakt tu chuť ani nemám, naštěstí. Protože bych asi trpěla, chápu tvé pocity. Je důležité, aby se každá žena ženou i cítila.

Lily je to strašně silné si něco takového prožít. Ono ti to do života hodně dá. Všechny ty lidi moc obdivuju, IKEM je místo kde se dějí zázraky:D . Miluju to tam. A Pirk je opravdu frajer. Můj chirurg je Adamec, ten tam bude asi teď si myslím.

Teo my se tady tak obdivujeme všechny:D 🙂 , navzájem. Od čeho se my holky máme, ne:) ? Ale řeč je o transplantaci, jsem třetím rokem naprosto OK, zdravá a těhotná:D 😛 . Jsou to čtyři roky, co mi v Brně tvrdili že u mě transplantace nepřichází v úvahu (tudíž jako by mi oznámili že tady budu pár posledních měsííců). A já jsem si domluvila konzultaci v Praze, v IKEM, a hele na mě:D , jsem živá až hrůůůůza, ne a ne mě zabít:D 😛 ! Pavel říká že ZLO JE TĚŽKÉ ZABÍT:D , tuhle větu miluju.

A myslím, že Ivka zas nakluše, že tady plašíme a že jen byla sbírat jabka:P ..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist