RE: těhulky halooo

6.10.2010 (17:46) #847878 k katusRegistrovaný uživatel Lyssa – mrkni ne těhotenský kalendář tady na babywebu – myslím, že ve 24.až 26. ale je to individuální, já byla už asi ve 22. mě doktorka dala žádanku. řekli mi, že mám být v klidu a nikde nechodit, šla jsme aspon do parku, bylo hezky, ta poliklinika je […]

#847878
k katus
Registrovaný uživatel

Lyssa – mrkni ne těhotenský kalendář tady na babywebu – myslím, že ve 24.až 26. ale je to individuální, já byla už asi ve 22. mě doktorka dala žádanku. řekli mi, že mám být v klidu a nikde nechodit, šla jsme aspon do parku, bylo hezky, ta poliklinika je hrozná.
Jinak mě mimi kope taky hodně večer když napnu břicho a pak i na boku to se jakoby odráží od postele. A občas v práci, tam se mu asi enlíbí že je zmáčklý za stolem.
manžel cítil kopanec jednou a od té doby nic, i kdžy mám vždycky pocit, že to cítit musí tak tvrdí, že ne. nezoufej, budou silnější a ucítí. i dkyž mě taky mrzí, že to nemůže cítit, je to napopsatelný pocit, že v tobě něco žije.

Holky cukrovku neodkládejte – s chutí do toho, půl je hotovo:P to je moje heslo, když s emi něco nechce 😀

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist