RE: těhulky halooo

12.10.2010 (16:02) #848177 r RadkaRegistrovaný uživatel Kaťo jinak s těma záclonama taky hledím že mi prošly. A tak bez boje, navíc hned dnes Pavel koupí tyče na ně. A jak jsi napsala že raděj nesníš o reakcích jaké bude taťka mít, tak na tom asi něco je. Oba budeme rodiče poprvé, teprve se poznáme v […]

#848177
r Radka
Registrovaný uživatel

Kaťo jinak s těma záclonama taky hledím že mi prošly. A tak bez boje, navíc hned dnes Pavel koupí tyče na ně. A jak jsi napsala že raděj nesníš o reakcích jaké bude taťka mít, tak na tom asi něco je. Oba budeme rodiče poprvé, teprve se poznáme v této roli. My zatím máme jen zkušenosti se štěňátkama. A to mudím říct, že se staral úžasně. Kdykoli nějaké štěně jen škytlo – i ve 3 v noci, šel pokontrolovat:D . Uklízel jim tam, chystal mlíčko a takové ty věci kolem. Tak možná se trošku na tom dá poznat že bude dobrý táta. I když je to nesrovnatelné samozřejmě.

Lajnis vy to teda budete mít doma hodně barevné, co:) ? Jsem na fotky fakt zvědavá.

Lily jdeš na kurz? My asi nepůjdeme, no dej vědět jak to probíhalo a o čem to bylo. Zatím mi většína lidí říká že nejsou moc potřeba. A dík za kočárek:) , Jané je opravdu OK. Myslím, že budeme spokojení.

Nikolko jojo, jsem velryba:D ! Fusaky zvaž podle sebe, my stále cestujeme, tak je použijeme hodně. A jsou promyšlené, jednoduché. Moc fajn. Akorát jsme pak ještě dostali ke každému kočárku další a další, jedny original Jané a druhé original Bumbleride.. Tak jich máme trošku povíc, ale nevadí, to se pak prodá:) .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist