Iví a v tý hlavě….nechybí něco?? :O 😀 😀 😀
Ahoj děvčata!
Evíku, Matyášek je teda neuvěřitelně šikovnej! Úplně koukám, co dokáže! Kačka byla líná, ale jestli ono to nebylo tím, že jsem jí dávala málo na bříško, protože se jí to nelíbilo! Ty jo a už je mu měsíc, jo? No to to letí, neuvěřitelný! Díky za uklidnění ohledně pádu Kačky, spíš se lekla, třeba na přebalováku bych jí nenechala samotnou ani vteřinu, ta postel je opravdu nizoučká a pod ní měkkej koberec, ale zadunělo to i tak 😐 Hlavně že je o.k.! Tabulka je na koníkovi, ty tam asi nemáš registraci? Zkus toto:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/halooo/album/tabulka/6391820/
Marci, to je smutný, jak to popisuješ s babičkou. Naskočila mi husina, to je děs, ten konec života. Ale teda má krásnej věk a jestli si ten život užila, tak nemusíte smutnit, i když ten odchod bolí. Drž se, berujdo! Je fajn, že jste si užili Poláky. A koukej se šetřit, nebo tě fakt trefí a na to jsi ještě sakra mladá! Díky za tip, zrovna včera jsem poprvé ochutnala frisko. Je to dobrý, osvěžující, ale pivo je pivo, no.
Holky, už máte vyběhanej rodičák? Já jdu dnes s papírem na úřad práce. Máťa bude hlídat, protože na úřadu to není bezbariérový a nedostala bych se tam. Jsem zvědavá, jak hlídání dopadne, neboť ho chytla dna do nohy a má to už asi 5 dní :S Furt se s ním hádám, protože na to nic prej nemůže a kdesi cosi…no prostě chlap, na zabití.
Hezký den všem!