RE: těhulky halooo

7.5.2011 (12:21) #855901 r RadkaRegistrovaný uživatel Čau holky,IVI Seťa se válí doma když jsme pryč. Z něj už je gaučák. Jde ven ráno a pak večer. Když jsme venku i s ním, jdeme do lesa, on blázní, běhá kolem kočárku, dáme třeba šest kiláků a on už čeká u auta, poďme dom…… Dnes jedem na […]

#855901
r Radka
Registrovaný uživatel

Čau holky,
IVI Seťa se válí doma když jsme pryč. Z něj už je gaučák. Jde ven ráno a pak večer. Když jsme venku i s ním, jdeme do lesa, on blázní, běhá kolem kočárku, dáme třeba šest kiláků a on už čeká u auta, poďme dom…… Dnes jedem na chalupu, tam má dvůr jak prase, co myslíš? Lehne na most (vede nám k hlavním dveřím most) a sluní se. Umí být sám doma, je ok. A hlídá. Včera jsme byli omrknout jeho syna:D , už má dva roky, a je to překrásné potrkané štěně ještě.
A farmářské trhy tady taky máme, teprve třetím měsícem, ale je to fajn. Doufám že se to chytne a nezruší to.
Jinak dnes dám na chatě klukům jejich první brokolici:D ! Tak se těším jak budeme zasvinění:D 😀 . A zítra budu vařit pro kluky polívku, tak snad se povede:S 😀 ….

Teo jakým procesem myslíš že se vyrábí granulát? Přirozeným? Ale neboj, zas tě tady půlka holek podpoří, že to kupují taky a je to super a OK:) .

Po obědě vyrážíme, tak pa! A CLAIRE:D 😀 !!! VŽDYŤ VÍŠ.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist