RE: těhulky halooo

15.4.2011 (12:12) #855588 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, krásný pátek, tady je zatím krásné sluníčko! KATUŠ, fotečky jsou překrásné, a malou jsi krásně oblíkla, to jsou ty šatičky co jsi psala? My na vítání seděli ve předu oba:D , ale tady se to tak totiž dělá, rodiče oba ve předu. Aspoň jsi mi připomněla že […]

#855588
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, krásný pátek, tady je zatím krásné sluníčko!

KATUŠ, fotečky jsou překrásné, a malou jsi krásně oblíkla, to jsou ty šatičky co jsi psala? My na vítání seděli ve předu oba:D , ale tady se to tak totiž dělá, rodiče oba ve předu. Aspoň jsi mi připomněla že mám jí tpro fotky. Taky jsme dostali knížky, hračky a květinu:) . Knížky už mám poctivě vyplněné, jsou fakt vypracované a hezké. Tak jsem je vyplnila barevnýma pastelkama:D , ať nekazím design:) .

Holky s tím cvičením – na to čas nemám, ale dopřávám si aspoň ty inlajny, i když ne často, a břicho už udělalo obrovský pokrok, žádná kůže navíc už na něm není, je pryč, ale ochablé to teda je. Měla bych cvičit to co Walter, šikmé břišní. Ale kde vzít čas, že? Ale asi si ho najdu, protože léto se blíží…..

Veke, ta antikoncepce o které píšeš, já s ní zkušenost nemám, ale kamarádka ano. Strašně po ní přibrala. Taky neměla ms, vím že to teď někteří dr velice propagují, no mě to přirozené rozhodně nepřipadá.

Holky mně kluci spí 7-8 hodin max (mám na mysli přes noc). Usínají před devátou a vstávají ve čtyři. A pak vstáváme v sedm. Tak si myslím že to taky není špatné. Teď zrovna zadřímli na sedačce (rozl), jsou na sobě nalepení a oba mají ruky nad hlavou:D 😀 .

Jak je v čechách?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist