RE: těhulky halooo

26.10.2010 (15:19) #848852 AnonymHost Radushko, taky jsme bývali akční, jezdili jsme hodně na motorce – večer jsme někde zakotvili, vybalili spacáky a stan a ráno zase dál, přes poledne jsme někde zastavili, vykoupali se a večer jsme spali zase jinde. Ale je fakt, že na mě to bylo akční až moc, někdy se docela ráda […]

#848852
Anonym
Host

Radushko, taky jsme bývali akční, jezdili jsme hodně na motorce – večer jsme někde zakotvili, vybalili spacáky a stan a ráno zase dál, přes poledne jsme někde zastavili, vykoupali se a večer jsme spali zase jinde. Ale je fakt, že na mě to bylo akční až moc, někdy se docela ráda vyvalím jen tak na pláž a čím jsem starší, tím víc ocením postel a hotelovou službu a taky kufr, kam si můžu dát, co chci!:D Prostě měknu, manžela to pěkně štve, ale já už asi jiná nebudu.
Jezdit v partě je super Nám se to bohužel nikdy nepovedlo, i když jsme to plánovali mockrát 🙁 , teď zrovna plánujeme další společnou dovolenou s kamarádama, na jaro, tak jsem zvědavá, snad to vyjde.
Marmlo, koukám, že jsem zase trefila do černého 🙁 , promiň. Jenže když o sobě některé maminky mluví v množném čísle, tak mi to prostě připadá trefné. Ale nechám toho, slibuju.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist