RE: těhulky halooo

29.3.2011 (23:47) #855329 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky,dnes jsem GROGÝÝ! Byli jsme bruslit:D 😀 !! Jsem rozhodnutá pro svoji předtěhu postavu udělat MAX! Naštěstí jsem inlajny měla jen já a Pavel šel v botech, máme tady fantastickou cyklostezku, novou, má dost kiláků, ale my dali jen 3. Byla to zkouška. Nikdo mi v těhu nevěřil, […]

#855329
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
dnes jsem GROGÝÝ! Byli jsme bruslit:D 😀 !! Jsem rozhodnutá pro svoji předtěhu postavu udělat MAX! Naštěstí jsem inlajny měla jen já a Pavel šel v botech, máme tady fantastickou cyklostezku, novou, má dost kiláků, ale my dali jen 3. Byla to zkouška. Nikdo mi v těhu nevěřil, když jsem říkala že budu chodit s klukama a kočárem na brusle a je to tady:) . Ten kočárek kde jsou vajíčka za sebou má brzdu na madle, takže to je super. Bolí mě svaly které při chůzi vůbec nepoužívám, i zadeček bolí:D !

A ráno jsme byli na kontrole v neonatologické poradně, vše je ok, představte si!! Já žiju v tom že kluci mají 5,30:P , PRDLAČKA. Oba mají přesně 5,70, jsou jak přes kopírák a 61 cm:D , chlapáci moji překrásní, tak jsme s nima obešli ještě veškerý personál a doktory jsme pozdravili, stavili se za naší čerstvě narozenou sestřenicí a pak ty inlajny.

HRUŠTIČKO, užívám si je neskutečně moc, když si jen trošičku představím že by byl jen jeden, jsou mi slzy do očí. Jsou to miláčci, zlatí jsou, dýchala bych za ně. A žvatlají taky, ale nijak ukecaní nejsou. Já ani Pavel nejsme ukecaní, takže snad ani oni nebudou.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist