RE: těhulky halooo

17.2.2011 (10:05) #854414 r RadkaRegistrovaný uživatel Dobré ránko holky:D ,Claire nechtěla bych mít v Irsku teda problémy v těhu, to musí být fakt těžké8o| ! Teuško poctivě tvoji práci dokončím:) . Neměj žádný strach, sem ti to slíbila, ne:D ? Katuš to je právě zvláštní, tak jak píšeš, Wali je miminko co brečí jen tak […]

#854414
r Radka
Registrovaný uživatel

Dobré ránko holky:D ,
Claire nechtěla bych mít v Irsku teda problémy v těhu, to musí být fakt těžké8o| !

Teuško poctivě tvoji práci dokončím:) . Neměj žádný strach, sem ti to slíbila, ne:D ?

Katuš to je právě zvláštní, tak jak píšeš, Wali je miminko co brečí jen tak po skromnu a to ještě tak hezky, je to spíš takové chechtání a broukání. Občas se i rozčílí, ale to musí mít fakt už pádný důvod. Říkal dr že mu mohli ustřihnout dál pupík a brekem se to takhle z toho stalo…..
A kdy vyrazíš se Sofinkou do ulic:D ? Už by to i šlo, ne:) ?

BLONCTIČKO:D , abych tě uklidnila, tak vodní kýlu má pro změnu Bruno:D , ale už se vstřebává:) . Holky, to je kýla na pytlíčkovi (aspoň ta Brunova nevím jak Tony) a není nikterak nebezpečná, prý i celkem častá u miminek. Jedno varlátko je zalité vodou, která se postupně vstřebá:) . A já jdu pročíst ten článek od tebe:O ! Doufám, že mě nezachvátí panika!!!!!!

Marci, Bloncko, údaje doplněny:) . A Marci mně to upozornění taky kdysi přišlo, jde jim o to že z jedné IP adresy se přihlašuješ na dva účty. Když se ale na HALOOO nebudeš přihlašovat často, jen když budeš něco přidávat, nic ti psát nebudou.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist