RE: těhulky halooo

17.2.2011 (12:37) #854419 AnonymHost Ahoj holky, Teuško,ze mě šly očistky první tři týdny, pak skoro nic a najednou znovu po pěti týdnech. Kamarádka krvácela poctivě celé šestinedělí, je to individuální. Obecně se po císaři krvácí míň, ale u každé je to individuální. Holky s tím nepovinným očkováním bych byla opatrná, jsem jako strejda Bloncky, o […]

#854419
Anonym
Host

Ahoj holky,

Teuško,ze mě šly očistky první tři týdny, pak skoro nic a najednou znovu po pěti týdnech. Kamarádka krvácela poctivě celé šestinedělí, je to individuální. Obecně se po císaři krvácí míň, ale u každé je to individuální.

Holky s tím nepovinným očkováním bych byla opatrná, jsem jako strejda Bloncky, o povinném očkování si myslím, že ho je moc a že nadělá víc škody než užitku, mám to „štěstí“, že se setkávám s rodičema dětí i dětma, které měly po očkování velké komplikace, většinou nevratné, ale náš právní systém je takový, jaký je, nepovinné neočkuju vůbec. Mám kamarádky, které se mnou nesouhlasí a poctivě očkují na všechno, jejich děti jsou neustále nemocné, berou antibiotika od několika týdnů věku a před časem mi dvě kamarádky nezávisle na sobě volaly, že jejich dítě naočkované proti pneumokokům má opakované záněty středního ucha (4x za sebou jedno, druhé 3x za sebou), že berou anitbiotika, chodí na píchání oušek a nic nezabírá a stěry prokázaly pneumokoka. Takže účinnost toho očkování je minimálně sporná.
Malá žádné nepovinné očkování nemá, měla za rok a půl třikrát rýmu a dvakrát kašel, vždy bez teplot. Chodím s ní všude, beru ji s sebou i k doktorovi, chodí pravidelně mezi ostatní děti, jezdíme s ní i do ciziny, nijak ji proti bacilům a bakteriím nešetříme a je jednoznačně z těch dětí nejzdravější (a honem to ťukám na dřevo). Nechci vás děsit, jen o těch očkováních popřemýšlejte.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist