RE: těhulky halooo

28.1.2011 (18:41) #853945 m MotejlkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky,všem moc gratuluji k miminkám,hlavně hodně zdravíčka,to je nejdůležitější. Fotky jsou úžasné,jsou to prostě broučkové všichni.Zeptám se asi jinak,kdopak nám ještě neporodil? hmmm? nemám moc času všechno pročítat,ale moc děkuji za blahopřání,ty jsem si našla. Jinak já šla na vyvolání ve středu ráno,chodila jsem celý den na monitor,večer […]

#853945
m Motejlka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
všem moc gratuluji k miminkám,hlavně hodně zdravíčka,to je nejdůležitější. Fotky jsou úžasné,jsou to prostě broučkové všichni.
Zeptám se asi jinak,kdopak nám ještě neporodil? hmmm? nemám moc času všechno pročítat,ale moc děkuji za blahopřání,ty jsem si našla.

Jinak já šla na vyvolání ve středu ráno,chodila jsem celý den na monitor,večer v 19:00 jsem dostala nějakou tabletku pro uvolnění a na kontrakce. Ve čtvrtek ráno jsem dostala první tabletku,začala jsem mít kontrakce,ale vůbec jsem se neotvírala,druhou jsem dostala tak kolem 14:00 a otevřela jsem jen na 2 prsty,v 15:30 pan primář rozhodl,že mi nechce dávat další prášek,protože se vůbec nic neděje a hlavně mám strašně úzké rodidla. Tak se rozhodl pro císař. Nechala jsem se uspat jen částečně a holky řeknu vám,že nic horšího jsem nezařila. Hrozně jsem se začala klepat a moc rychle dýchat,málem jsem to vzdala a nechala se uspat celá,ale nakonec mi strašně pomohl doktor. Filípka jsem viděla hned jak ho doktor vytáhl a pak hned putoval k manželovi a byla došívaná. 2 dny jsem nemohla z postele a zařívala hrozné bolesti,protože jsem ještě měla kontrance.
Ale teď už je dobře. Filípka kojim,i když to chvilku trvalo. On je hrozně hodnej,musim ho budit na kojení,protože máme trochu žloutenku a hodně spinká. V noci se budí jen 2x,ale stejně jsem hotovson 😀 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist