RE: těhulky halooo

7.1.2012 (12:37) #857700 r RadkaRegistrovaný uživatel Kluci oslavu měli, ale neplánovanou:D . Bylo to překvápko, jak jsme byli v těch Košicích tak slováci nachystali salonek a byl velký mejdan:D … Ale jo, proč ne. Aspoň mají na ten den hezké fotky:) . Vyšlo nám to tam přesně na osmého. Katie to je tak když ten […]

#857700
r Radka
Registrovaný uživatel

Kluci oslavu měli, ale neplánovanou:D . Bylo to překvápko, jak jsme byli v těch Košicích tak slováci nachystali salonek a byl velký mejdan:D … Ale jo, proč ne. Aspoň mají na ten den hezké fotky:) . Vyšlo nám to tam přesně na osmého.

Katie to je tak když ten klid, to volno najednou je … Ty nevíš co s ním 😀 … no přece se nebudeš učit v tak vzácný čas:) .

Lily poprvé v životě slyším že se někdo zamiloval do forda:) … pravda, „jiskru“ dokáže chytit hezkou:D 😀 😀 .. Sranda, ju:) ? Každý máme svůj vkus.

Čtenářko, já řešila meningokoka C. Je to nemoc, která má velmi rychlý průběh a končí i smrtí. Doktor mi to doporučil, ale ještě jsem se taky nerozhodla. Doufala jsem že bude mít někdo přehled, ale nikdo nic … Tak budu googlovat.

Kluci poslední měsíc všechno vyhazují z postýlek na zem. Tento týden to ještě zdokonalili, hodí na zem polštář a řeknou – haf 😀 😀 … On totiž Seťa hned letí zjišťovat, jestli tam nehodili kus žvance:D . Teď doobědvali, vyřešila jsem to s avokádem tak, že ho rozmixuju s bramborama do kaše. A jak jim to jede:) . A já nás jdu balit na chalupu, tak pa:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist