Marci, už se něco podobnýho párkrát stalo, že vraceli penízky. Taky jsem na to myslela, že až se trochu ten náš stát vzpamatuje, tak politici dostanou rozum a penízky vrátí…No, kéž by, bodlo by to!
Lajnis, s těma kopanečkama to mám taky tak. Dnes jsem jí necítila skoro vůbec, taky jsem si tu patřičně stěžovala a teď už trošku začíná. Před chvilkou škytala
Evíku, ty ABT jsem kdysi brala taky a můj manžel se mnou. Dr. ti to řekla naprosto přesně, chlapi to nosí v sobě, nakazí partnerku, ale oni žádný příznaky nemají. Musejí se ale přeléčit, protože by se ti to stále vracelo. Na ty naše prášky se tenkrát nesměly mléčný výrobky si pamatuju. Už je to moc dávno, ale zabralo to! S tou neteří je to hrůza, neumím si to představit a co tvá sestra, chudinka, já bych se s tím nesrovnala…Je mi to líto.