RE: těhulky halooo

16.8.2010 (21:46) #846079 r RadkaRegistrovaný uživatel Lajnis! Květák:D , to je nápad! Zapékaný s brokolicí, tak už vím co zítra připravím:) . Díkes. A u mě je to určitě pravda s tím že nabíráme jinde, mám pocit že mám větší zadek.Marci neboj, myslím že to přijde a naberu z vás všech nejvíc. Bylo by to […]

#846079
r Radka
Registrovaný uživatel

Lajnis! Květák:D , to je nápad! Zapékaný s brokolicí, tak už vím co zítra připravím:) . Díkes. A u mě je to určitě pravda s tím že nabíráme jinde, mám pocit že mám větší zadek.
Marci neboj, myslím že to přijde a naberu z vás všech nejvíc. Bylo by to tak aspoň logické si myslím. A s tím kojením, já zatím nepřečetla velice nic, ale když sem dáš nějaké odkazy, budu moc ráda. Ráda si počtu. Kdy už když ne teď:) . Chci být připravená a chtěla bych to zvládnout.
Majinko, tak nezbývá než počkat na výsledky. Ono se to někdy vyvrbí různými směry. Držím pěsti
Veke:D , to jsi napsala krásně! Aspoň nám bude v zimě teplo:D ! Máš pravdu v tom, že v zimě jsme převážně zabalené do oblečení když jdeme ven, a do léta si myslím že budou kilča dole:) . Takže vlastně ideálně se ty naše mrňata narodí<:o) . A s tou plodovkou ti rozumím, rozhodla bych se stejně pokud bych měla testy OK. Nevidím žádný důvod ve tvém případě.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist